Виноград столовий Сенсація
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:200-021
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Ранній пальчиковий виноград Сенсація - НОВИНКА серед столових виноградів! Автор даного сорту - селекціонер Капелюшний В.У.

Термін дозрівання: друга декада серпня (вегетація триває 100 днів).

Гроно може мати циліндричну чи конічну форму. Розмір її величенький, вага однієї сягає 800-1500 г.

Ягода видовжена (35-55 см), має вагу до 30 г, що багато, як для винограду. Колір її може бути від жовто-рожевого до червоного.

На смак ягода дуже ароматна, соковита і солодка. відчувається легкий мускат. Шкірка тонка і майже не відчувається.

Посадка винограду Сицилія. Морозостійкість Сицілії становить - 24. Проте найкраще для неї обирати сонячні, захищені від протягів місця. Найкраще підійде родючий в міру вологий грунт.

Сорт цінується через високі товарні якості плодів та стійкість до гнилі.

 

 

Виноград Пам'яті Хірурга
Код товара: 11-07
Виноград Пам’яті хірурга – столовий сорт винограду, з раннім терміном дозрівання. Чудово смакує в свіжому вигляді, підходить виготовлення напоїв та десертів. Ягоди мають гарний товарний вигляд та транспортабельні.
Виноград столовий Веліка
Код товара: 200-007
Виноград столовий Веліка - це ранній сорт болгарської селекції, що відрізняється смачними великими ягодами. Сорт добре зарекомендував себе і був винайдений ще у 1987 році.
75 грн
купити
Новинка
Виноград Дубовський рожевий (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ32
Виноград Дубовський рожевий - новий ексклюзивний сорт столового винограду, що має відмінний смак (дегустаційна оцінка 9,3 бали) та відрізняється невибагливістю у вирощуванні. Дубовський рожевий - це гібрид двох чудових сортів: Ювілей Новочеркаська і Восторг красний. Від батьківських сортів Дубовський рожевий взяв тільки найкращі якості.