Виноград столовий Сенатор Павловського
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ19
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Сенатор Павловського - це відносно нова гібридна форма селекціонера Павловського. В селекції брали участь сорти: Шоколадний і Подарунок Запоріжжю. Цінується він , перш за все, завдяки неповторному мускатному смаку, що було неодноразово відмічено нагородами на різноманітних конкурсах.

На терміни дозрівання впливає догляд, агротехніка і кліматичні умови регіону. В середньому поласувати смачними ягідками можна вже в середині серпня.

Кущ великої сили росту, міцний.

Грона вражають своїм розміром (до 1500 г кожна). Вони переважно щільні, мають конічну форму.

Квіти двостатеві.

Ягода велика, темно-червона (інколи ближче до вишневого), м'якоть у Сенетора Павловського м'ясисто-соковита. Шкірочка у ягоди тоненька, але щільна. Смак чудовий, мускатний.

Переваги сорту: висока зимостійкість (до -24°С), відмінні товарні якості плодів. Варто зауважити, що навіть попри виражений мускатний аромат, даний сорт осами не вражається.

Виноград Кармакод
Код товара: 50-006
Виноград Кармакод – ранній сорт російської селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Магарач» та «Кодрянка». Довго зберігається після збору урожаю, від цього ягоди не псуються і не гниють. Підходить для вирощування в північних, центральних та південних регіонах країни. Лише на зиму обріжте лозу та укрийте агроволокном.
Виноград столовий Румба
Код товара: 11-03
Виноград столовий Румба - дуже ранній гібридний сорт (автор Капелюшний). Він має невеликий вегетаційний період (95-105 днів).
Виноград столовий Кеша 6-6 (велика ягода!)
Код товара: 200-103
Виноград столовий Кеша 6-6 – високоврожайний столовий сорт з великими ягодами і гронами до 1.5 кг. Грона: дуже(!) великі, в середньому 1500 г.
75 грн
купити