Виноград столовий Сенатор Павловського
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ19
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Сенатор Павловського - це відносно нова гібридна форма селекціонера Павловського. В селекції брали участь сорти: Шоколадний і Подарунок Запоріжжю. Цінується він , перш за все, завдяки неповторному мускатному смаку, що було неодноразово відмічено нагородами на різноманітних конкурсах.

На терміни дозрівання впливає догляд, агротехніка і кліматичні умови регіону. В середньому поласувати смачними ягідками можна вже в середині серпня.

Кущ великої сили росту, міцний.

Грона вражають своїм розміром (до 1500 г кожна). Вони переважно щільні, мають конічну форму.

Квіти двостатеві.

Ягода велика, темно-червона (інколи ближче до вишневого), м'якоть у Сенетора Павловського м'ясисто-соковита. Шкірочка у ягоди тоненька, але щільна. Смак чудовий, мускатний.

Переваги сорту: висока зимостійкість (до -24°С), відмінні товарні якості плодів. Варто зауважити, що навіть попри виражений мускатний аромат, даний сорт осами не вражається.

Виноград столовий Алтай
Код товара: 200-002
Виноград Алтай — столовий сорт, який був виведений селекціонером Шаровим на просторах Алтаю, де дуже спекотне літо та дуже холодні зими (до -50 С). Вино з цього сорту має дивовижний смак. Сорт Алтай має великі грона, за рахунок чого дає великі врожаї.
75 грн
купити
Виноград столовий Ред Глоуб
Код товара: 200-022
Виноград Ред Глоуб - столовий сорт пізнього терміну дозрівання. Характеризується як високоурожайний та сильнорослий. Сорт гарно піддається транспортування та довгому зберіганню (до 3-4 місяців).
Виноград винний Дублянський
Код товара: 50-003
Виноград винний Дублянський – ранній неукривний сорт, отримав свою назву від міста Дубляни, що на Західній Україні. Характеризується гарними смаковими якостями, високою стійкістю до негативних погодніх умов та невибагливістю у догляді. Смак медовий, приємний, підходь для виготовлення соків та вина.