Виноград столовий Сенатор Павловського
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ19
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Сенатор Павловського - це відносно нова гібридна форма селекціонера Павловського. В селекції брали участь сорти: Шоколадний і Подарунок Запоріжжю. Цінується він , перш за все, завдяки неповторному мускатному смаку, що було неодноразово відмічено нагородами на різноманітних конкурсах.

На терміни дозрівання впливає догляд, агротехніка і кліматичні умови регіону. В середньому поласувати смачними ягідками можна вже в середині серпня.

Кущ великої сили росту, міцний.

Грона вражають своїм розміром (до 1500 г кожна). Вони переважно щільні, мають конічну форму.

Квіти двостатеві.

Ягода велика, темно-червона (інколи ближче до вишневого), м'якоть у Сенетора Павловського м'ясисто-соковита. Шкірочка у ягоди тоненька, але щільна. Смак чудовий, мускатний.

Переваги сорту: висока зимостійкість (до -24°С), відмінні товарні якості плодів. Варто зауважити, що навіть попри виражений мускатний аромат, даний сорт осами не вражається.

Виноград технічний "Кристалл" (морозостійкий)
Код товара: 200-013
Виноград "Кристалл" — дуже ранній технічний сорт, який був виведений шляхом схрещування сортів "Амурський" х "Чаллоци Лайош" х "Віллар блан". Термін дозрівання 110-115 днів. Кущ середньорослий, грона сильні та довго тримаються.
Виноград Чорний доктор (винний сорт) 2 роки
Код товара: ОВ45
Виноград сорту Чорний доктор або Кефесія - чудовий винний сорт, що був виведений в Криму ще в кінці минулого століття.
Виноград столовий Рафаель
Код товара: ОВ27
Виноград столовий Рафаель - творіння селекціонера Бурдака, що відрізняється високою стійкістю до грибкових захворювань. Кущі винограду Рафаель мають велику силу росту.