Виноград столовий Розалінда (саджанець 2 роки)
Немає в наявності
80 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ38
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Новий столовий сорт Розалінда має ранній термін дозрівання. Автори даного гібриду Воронюк і Капелюшний.

Термін дозрівання: початок серпня.

Грона Розалінди захоплюють свою величиною і нарядністю. Вага однієї 800-1500 г. Вони мають середню щільність.

Ягоди Розалінди великі, 18-30 г кожна. Колір спочатку рожево-жовтий, при повному дозріванні стає рожевим. Смак сортовий, гармонійний. Дозрілі плоди можна довго залишатися висіти.

Переваги сорту: висока врожайність, висока морозостійкість, хороша стійкість до хвороб.

 

Виноград Супер Екстра
Код товара: 50-029
Виноград Супер Екстра – дуже ранній столовий сорт винограду селекціонера Павловського, отриманий в результаті схрещування сортів «Кардинал» та «Талісман». Через те, що виноград має високу стійкість до морозів та дає гарні врожаї, він підходить для вирощування у всіх регіонах. В кінці липня-на початку серпня уже зможете насолоджуватися плодами.
Новинка
Виноград столовий Пріма України
Код товара: ОВ24
Виноград сорту Пріма України - новий столовий гібрид, що цінується за довгі великі грона, що сягають 40 см довжини. Не менш привабливим є смак ягід - ніжний з цитриновими нотками. Це гібридна форма селекції автора Плясунова, виведена методом схрещування сортів: Золотинка і Низина. Він має дуже ранній термін дозрівання (90-95 днів триває вегетація).
Виноград столовий Фурор (суперранній)
Код товара: ОВ25
Виноград Фурор - це столовий сорт селекціонера Капелюшного, що відрізняється суперраннім терміном дозрівання (період вегетації триває 105-115 днів). Сорт підходить для вирощування в холодних регіонах.