Виноград столовий Рафаель
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ27
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Виноград столовий Рафаель - творіння селекціонера Бурдака, що відрізняється високою стійкістю до грибкових захворювань.

Кущі винограду Рафаель мають велику силу росту.

Термін дозрівання характеризується, як ранній.

Грона великого розміру, переважно конічні, подекуди з крилом. Ягоди у гроні розміщені не дуже щільно. Вага одного грона має 900 г і більше.

Ягода крупна, овальна, середньою вагою 16-18 г. На колір ягоди червоно-фіолетові. М'якоть хрустка, соковита і щільна. Смак гармонійний і дуже приємний. Дегустаційна оцінка майже максимальна.

Переваги сорту: рано вступає в плодоношення, морозостійкість до - 24 ° С, висока врожайність.

Новинка
Виноград столовий Пріма України
Код товара: ОВ24
Виноград сорту Пріма України - новий столовий гібрид, що цінується за довгі великі грона, що сягають 40 см довжини. Не менш привабливим є смак ягід - ніжний з цитриновими нотками. Це гібридна форма селекції автора Плясунова, виведена методом схрещування сортів: Золотинка і Низина. Він має дуже ранній термін дозрівання (90-95 днів триває вегетація).
Виноград столовий Златогор
Код товара: 200-010
Виноград Златогор — столовий сорт раннього терміну дозрівання з мускатним смаком та ароматом виведений селекціонером Крайновим шляхом схрещування сортів "Талісман" та "Кишмиш Лучистий". Кущ має велику силу росту, самі ягодки дуже великі до 15 грам.
Виноград Рубі сідліс
Код товара: 50-002
Виноград кишмиш Рубі сідлес (Ruby Seedless) – безкісточковий сорт середнього терміну дозрівання виведений шляхом схрещування сортів «Емперор» та «Султаніна мускатна» родом з США. Має насичений і гармонійний смак.
110 грн
купити