Виноград столовий Пам"яті Смольнікова
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:200-106
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Пам'яті Смольнікова -  має ранньо-середній термін дозрівання 115-120 днів. Кореневласні насадження мають велику силу росту. Сорт дуже смачний, стійкий до хвороб та морозів. Підходить для вирощування на присадибних ділянках.

Маса грона: 900-1700 грам.

Ягоди: великі, видовженої форми, світло-рожевого кольору, ароматна м'якоть, маса 12-16 г і більше, цукристість до 20-22%, кислотність 5-6 г/дм3. 

Особливості: легко перевантажується урожаєм, необхідно проводити нормування врожаю. Має високий рівень товарності та транспортабельності. 

Морозостійкість:  -24 ° С.

TOP-продаж
Виноград столовий Писанка
Код товара: 200-019
Виноград Писанка - ранній вітчизняний столовий сорт, який виведний агнономом Олегом Писанкою. Сорт характеризується гарною приживлюваністю та високим рівнем морозостійкості.
99 грн
купити
Виноград Анжеліка
Код товара: 50-011
Виноград Анжеліка – гібридний столовий сорт раннього терміну дозрівання, який вихваляють за його красу та неймовірний смак. Підходить для вирощування на всій території країни. Сорт є скороспілим та дуже урожайним, плоди мають прекрасний товарний вигляд.
Виноград столовий Рафаель
Код товара: ОВ27
Виноград столовий Рафаель - творіння селекціонера Бурдака, що відрізняється високою стійкістю до грибкових захворювань. Кущі винограду Рафаель мають велику силу росту.