Виноград столовий Пам'яті Дженєєва (ЕКСКЛЛЮЗИВ)
Немає в наявності
149 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ35
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Виноград Пам'яті Дженєєва або Академік - це новинка столового сорту, виведена інститутом виноробства і виноградарства "Магарач". В селекції брали участь сорти: Рішельє і Подарунок Запоріжжю. Сорт не так давно був виведений, проте вже завоював серця виноградарів високою врожайністю та відмінними якостями плодів.

Термін дозрівання: початок серпня.

Ягода овально-витягнутої форми, розміром 33Х20 мм, колір синьо-чорний. М'якоть хрустка, смак гармонійний, десертний. Шкірочка щільна. Дегустаційна оцінка надзвичайно висока - 9,8 бали з можливих 10!

Грона великі, циліндричні, мають середню щільність.

Переваги сорту: морозостійкість до -25° С, висока врожайність і відмінні смакові якості плодів.

 

Виноград технічний Маркет (дуже морозостійкий!)
Код товара: 200-016
Виноград Маркет - технічний сорт, який може витримувати морози без укриття до -35-38 С. Виведений в результаті схрещування сортів "МС 1094" x "Рава 262" в 1989 році.. Це винний сорт, який поєднує в собі високу морозостійкість та неймовірну якість вин, які з нього виходять.
Виноград Пам'яті Хірурга
Код товара: 11-07
Виноград Пам’яті хірурга – столовий сорт винограду, з раннім терміном дозрівання. Чудово смакує в свіжому вигляді, підходить виготовлення напоїв та десертів. Ягоди мають гарний товарний вигляд та транспортабельні.
Виноград столовий Слобожанський
Код товара: ОВ20
Виноград Слобожанський - ранньо-середній столовий сорт, плодами якого можна поласувати вже в середині серпня. Квітка двостатева.