Виноград столовий Лора
есть в наличии
75 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:200-014
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Лора - дивовижний сильнорослий столовий сорт, який характеризується раннім достиганням, 110-115 днів.

Маса грона 800-1200 г, окремі до 2 кг, конічні, середньої щільності або пухкі (залежить від запилення і сили росту пагонів), значного розміру до кілограма і більше (знову ж таки залежить від догляду).

Овальні ягоди 7-9 г білого кольору часто з сонячним загаром. Соковита щільна м'якоть з маленькими кісточками.

Незрівнянний смак доповнюється мускатним відтінком. Цукор накопичує добре, може довго висіти на кущах, при цьому вміст цукру може бути вище 20%, при кислотності 5-8 г / л (баланс цукор-кислота в нормі). Насіння досить велике.

Виноград Лора досить невибагливий в умовах вирощування та догляду - висока стійкість до мілдью та інших захворювань, морозостійкість до -24 градусів.

Лоза до зими добре визріває, квітки функціонально жіночі, добре запилюються.

Виноград Рубі сідліс
Код товара: 50-002
Виноград кишмиш Рубі сідлес (Ruby Seedless) – безкісточковий сорт середнього терміну дозрівання виведений шляхом схрещування сортів «Емперор» та «Султаніна мускатна» родом з США. Має насичений і гармонійний смак.
110 грн
купити
Виноград Фавор
Код товара: 50-009
Виноград Фавор – столовий сорт виведений шляхом схрещування сортів «Кишмиш лучистий» та «Талісман». Має великі плоди, неймовірний і приємний смак, дає стабільні та плодовиті врожаї. Для того, щоб зберегти гарні смакові якості намагайтесь менше використовувати різні засоби захисту. Краще зарання проводити профілактику винограду.
Виноград столовий Еспаньола
Код товара: ОВ29
Виноградом сорту Еспаньола можна поласувати уже 15 -17 серпня. Грона у Еспаньоли конічної форми, дуже красиві, мають вагу близько 600-700 г.