Виноград столовий Діксон
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ16
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Діксон - новий крупноплідний столовий сорт, що має великі красиві, хрусткі ягоди. Це гібридна форма автора Бурдака О.В.

Термін дозрівання: початок вересня.

Сорт винограду Діксон відносять до сильнорослих.

Грона у нього середні за щільністю, великі (800-1500 г кожна).

Ягода дуже велика, пальчикової форми. Вона рожева з жовтеньким кінчиком. Маса однієї 15-20 г!

М'якоть щільна, соковита, виражений фруктовий аромат.

Переваги та особливості сорту: великі ягоди відмінних товарних якостей, які так і хочеться скуштувати. Сорт винограду Діксон має висока транспортабельність та стійкість до грибкових захворювань.

Виноград Кармакод
Код товара: 50-006
Виноград Кармакод – ранній сорт російської селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Магарач» та «Кодрянка». Довго зберігається після збору урожаю, від цього ягоди не псуються і не гниють. Підходить для вирощування в північних, центральних та південних регіонах країни. Лише на зиму обріжте лозу та укрийте агроволокном.
Новинка
Виноград Манікюр Фінгер (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ33
Виноград Манікюр Фінгер - столовий японський сорт, що має незвичайний колір ягід. Вони світлі, пальчикоподібної форми, а на кінцях темно червоні. Звідки і назва (дослівно перекладається як палець з манікюром). При повному дозріванні ягоди стають повністю темно червоними. Довжина ягоди близько 5-5,5 см, вага сягає 12 -13 г.
Виноград киш-миш Променистий
Код товара: АБВ10
Виноград Киш-миш Променистий - високоякісний безнасінний високоврожайний сорт винограду. Термін дозрівання ранньо-середній (125-130 днів).