Виноград столовий Блек Гранд
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:столовий
Артикул:200-100
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград столовий Блек Гранд – американський сорт, що вирізняється високою зимостійкістю та витримує до -24 градусів морозу.

Грона: маса грона в середньому 800 грам.

Плоди: маса ягоди біля 10 г. довжина ягоди може сягати понад 3 см. Плоди солодкі. Шкірка плодів м’яка. Має високий вміст цукру. Ягоди овальної форми. Спілі плоди темно-синього кольору.

Термін дозрівання:  початок вересня.

Морозостійкість: витримує до -24. Неукривний

ВАЖЛИВО: виноград починає плодоносити на другий або третій рік після висаджування.

Виноград столовий Златогор
Код товара: 200-010
Виноград Златогор — столовий сорт раннього терміну дозрівання з мускатним смаком та ароматом виведений селекціонером Крайновим шляхом схрещування сортів "Талісман" та "Кишмиш Лучистий". Кущ має велику силу росту, самі ягодки дуже великі до 15 грам.
Новинка
Виноград столовий Пріма України
Код товара: ОВ24
Виноград сорту Пріма України - новий столовий гібрид, що цінується за довгі великі грона, що сягають 40 см довжини. Не менш привабливим є смак ягід - ніжний з цитриновими нотками. Це гібридна форма селекції автора Плясунова, виведена методом схрещування сортів: Золотинка і Низина. Він має дуже ранній термін дозрівання (90-95 днів триває вегетація).
Виноград Ізюминка
Код товара: 50-017
Виноград Ізюминка – ранній столовий сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Чауш» та «Кардинал». Хоча виноград має слабкість до грибкових хвороб, він буде вартий витрачених зусиль, його великі, соковиті і солодкі плоди будуть тішити Вас після дозрівання.