Виноград столовий Блек Гранд
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:столовий
Артикул:200-100
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград столовий Блек Гранд – американський сорт, що вирізняється високою зимостійкістю та витримує до -24 градусів морозу.

Грона: маса грона в середньому 800 грам.

Плоди: маса ягоди біля 10 г. довжина ягоди може сягати понад 3 см. Плоди солодкі. Шкірка плодів м’яка. Має високий вміст цукру. Ягоди овальної форми. Спілі плоди темно-синього кольору.

Термін дозрівання:  початок вересня.

Морозостійкість: витримує до -24. Неукривний

ВАЖЛИВО: виноград починає плодоносити на другий або третій рік після висаджування.

Новинка
Виноград Манікюр Фінгер (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ33
Виноград Манікюр Фінгер - столовий японський сорт, що має незвичайний колір ягід. Вони світлі, пальчикоподібної форми, а на кінцях темно червоні. Звідки і назва (дослівно перекладається як палець з манікюром). При повному дозріванні ягоди стають повністю темно червоними. Довжина ягоди близько 5-5,5 см, вага сягає 12 -13 г.
Виноград Болгарія
Код товара: АБВ11
Виноград Болгарія належить до столових гібридних сортів ранніх термінів дозрівання (дозріває у серпні), отриманого в результаті схрещування двох сортів винограду, а саме Мускату де Сен-Вальє і Болгарії.
Виноград Чарлі
Код товара: 11-06
Виноград Чарлі – столовий ранній сорт, який можна саджати на пустинних ділянках, так як він є двостатевим і не потребує обпилювачів. Відсоток урожайності становить 90%. Чарлі є дуже популярним сортом, через довгий період та стабільність урожайності.