Виноград столовий Армані
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ26
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Виноград столовий Армані - гібридна форма селекціонера Бурдака, що має ранній термін дозрівання. Сорт цінується за високу урожайність, транспортабельність плодів і відмінний смак.

Термін вегетації становить 105-115 днів.

Грона сорту Армані достатньо крупні, форма їх конічна. Вага одного грона Армані становить 800-1200 г.

Квітка двостатева, сорт є сильнорослим.

Ягода має овальну форму, великого розміру (17-20 г), червонувато-фіолетового кольору. На смак ягода соковита і м'ясиста, смак приємний і гармонійний. Шкірка майже не відчувається.

Сорт Армані достатньо морозостійкий, може витримувати до - 23° С.


TOP-продаж
Виноград столовий кишмиш Століття
Код товара: 200-011
Виноград кишмиш Століття - відомий американський сорт, що має ще одну назву Сентеньел Сидлис. Даний сорт відноситься до безкісточкових сортів, за що і заслужив високу оцінку не тільки любителів, але й професіоналів.
120 грн
купити
Новинка
Виноград столовий Пам'яті Дженєєва (ЕКСКЛЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ35
Виноград Пам'яті Дженєєва або Академік - це новинка столового сорту, виведена інститутом виноробства і виноградарства "Магарач". В селекції брали участь сорти: Рішельє і Подарунок Запоріжжю. Сорт не так давно був виведений, проте вже завоював серця виноградарів високою врожайністю та відмінними якостями плодів. Термін дозрівання: початок серпня.
Виноград Лівія
Код товара: 50-030
Виноград Лівія— отриманий в результаті схрещування сортів Фламінго та Аркадія. Це чудовий столовий сорт з відбірнимим великими ягодами.
110 грн
купити