Виноград столовий Армані
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ26
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Виноград столовий Армані - гібридна форма селекціонера Бурдака, що має ранній термін дозрівання. Сорт цінується за високу урожайність, транспортабельність плодів і відмінний смак.

Термін вегетації становить 105-115 днів.

Грона сорту Армані достатньо крупні, форма їх конічна. Вага одного грона Армані становить 800-1200 г.

Квітка двостатева, сорт є сильнорослим.

Ягода має овальну форму, великого розміру (17-20 г), червонувато-фіолетового кольору. На смак ягода соковита і м'ясиста, смак приємний і гармонійний. Шкірка майже не відчувається.

Сорт Армані достатньо морозостійкий, може витримувати до - 23° С.


Виноград Мускат посада
Код товара: ОВ22
Сорт винограду Мускат посада - складний гібрид селекції Вишневецького. Термін дозрівання можна охарактеризувати як ранньо-середній (вегетація триває 120-130 днів).
Виноград столовий Златогор
Код товара: 200-010
Виноград Златогор — столовий сорт раннього терміну дозрівання з мускатним смаком та ароматом виведений селекціонером Крайновим шляхом схрещування сортів "Талісман" та "Кишмиш Лучистий". Кущ має велику силу росту, самі ягодки дуже великі до 15 грам.
Виноград столовий Богатяновський
Код товара: 200-004
Виноград Богатяновський — столовий сорт середньо-раннього терміну дозрівання, який був виведений селекціонером Крайновим шляхом схрещування сортів "Талісман" та "Кишмиш Лучистий". Характеризується високими урожаями, невибагливістю у догляді та стабільністю.
75 грн
купити