Виноград Шахтер (винний сорт) 2 роки
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ47
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград сорту Шахтер використовують для приготування вина.

Термін дозрівання характеризують як середньо-пізній.

Термін вегетації:130-135 днів.

Кущі мають середню силу росту.

Грона великого розміру, циліндричні, досить щільні. Маса одного грона сягає 700-900 г, подекуди трапляються грона і по 1500 г.

Ягоди переважно округлої форми, 8-9 г одна. Колір виноградин темно-синій, а при повному дозріванні стає майже чорним.

М'якоть у Шахтера середньої щільності, соковита. Шкірка майже не відчувається. При дегустації відчувається вишневий приємний аромат.

Переваги сорту: висока морозостійкість (до - 26° С), висока врожайність і транспортабельність плодів та оригінальний вишневий смак.

Виноград Зілга
Код товара: 01КС-40
Виноград Зілга – сорт надраннього терміну дозрівання ( 105-110 днів). Термін дозрівання: остання декада липня – початок серпня. Грона щільні, великі (до 400 г кожне), циліндричної форми.
Виноград Віктор
Код товара: 50-021
Виноград Віктор – дуже ранній столовий сорт, який відноситься до знаменитої «трійці» селекціонера Крайнова. Формуйте кущ при вирощуванні і Ви будете мати великі врожаї. Виноград має гарні товарні ягоди, гарно переносить транспортування, має високу врожайність, тому підійде як і для любительського і для промислового вирощування.
Виноград Болгарія
Код товара: АБВ11
Виноград Болгарія належить до столових гібридних сортів ранніх термінів дозрівання (дозріває у серпні), отриманого в результаті схрещування двох сортів винограду, а саме Мускату де Сен-Вальє і Болгарії.