Виноград Шахиня Ірану
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:11-02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Шахиня Ірану ранній столовий сорт, в якого на 100% не визначено походження, є тільки припущення, але не зважаючи на це має гарні характеристики. Має привабливий декоративний вигляд через темно-рожевого кольору ягоди та великі зелені листки.

Термін дозрівання: 120-125 днів.

Форма: сильнорослий кущ.

Ягоди: великі, м’якоть середньої щільності, вагою 8-12 г, форма продовгувата.

Маса грона: 800-1000 г.

Особливості: стабільно високоурожаний сорт, зимостійкість -21 С, гарна транспортабельність.

Виноград кишмиш Русбол
Код товара: 50-005
Виноград Кишмиш Русбол - надзвичайний безнасінний сорт, що привертає увагу раннім строком дозрівання. Його приємно споживати, ідеально підійде для висушування. Справжня знахідка для початківців виноградарів.
Новинка
Виноград столовий Еверест (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ34
Виноград Еверест - це нова столова форма винограду, що має ранній термін дозрівання. Вегетація триває 115-120 днів. Грона у Евереста дуже красиві, нарядні, без горошення. Маса однієї становить 800-1200 г.
Новинка
Виноград столовий Пріма України
Код товара: ОВ24
Виноград сорту Пріма України - новий столовий гібрид, що цінується за довгі великі грона, що сягають 40 см довжини. Не менш привабливим є смак ягід - ніжний з цитриновими нотками. Це гібридна форма селекції автора Плясунова, виведена методом схрещування сортів: Золотинка і Низина. Він має дуже ранній термін дозрівання (90-95 днів триває вегетація).