Виноград Надежда Азос
Немає в наявності
55 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Виноград Надежда Азос— виноград виведений методом схрещування двох сортів, а саме сорту Молдова і Кардинал. Цінний сорт винограду, так як ягоди мають великий набір вітамінів.

Грона: великі, конічної форми, середня маса може сягати від 700 гр до 1.1 кг.

Плоди: ягоди видовженої форми, досить крупні, маса від 6 гр до 10 гр. Колір ягід  — темно-синій майже чорний. Шкірка тонка, покрита восковим нальотом. М’якоть не тверда, на смак солодка, соковита. Достигає в кінці серпня.

Особливості: швидкорослий кущ, має імунітет до грибкових хворіб, стійкий до морозів але бажано вкривати рослину на зиму. Добре транспортується. Обрізати потрібно сухі та слабкі пагінці. В холодному приміщенні зберігається до двох тижнів.

Новинка
Виноград столовий Пам'яті Дженєєва (ЕКСКЛЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ35
Виноград Пам'яті Дженєєва або Академік - це новинка столового сорту, виведена інститутом виноробства і виноградарства "Магарач". В селекції брали участь сорти: Рішельє і Подарунок Запоріжжю. Сорт не так давно був виведений, проте вже завоював серця виноградарів високою врожайністю та відмінними якостями плодів. Термін дозрівання: початок серпня.
Виноград Мускат Блау
Код товара: АБВ06
Виноград Мускат Блау - прекрасний універсальний сорт, який підходить як для виготовлення червоних вин з яскраво вираженим мускатним смаком, так і для вживання в чистому вигляді.
Виноград Юліан
Код товара: СВ04
Виноград Юліан – гібридна форма винограду. Достигає рано. Спілі плоди вже можуть бути на 90 дні.