Виноград Надежда Азос
Немає в наявності
55 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Виноград Надежда Азос— виноград виведений методом схрещування двох сортів, а саме сорту Молдова і Кардинал. Цінний сорт винограду, так як ягоди мають великий набір вітамінів.

Грона: великі, конічної форми, середня маса може сягати від 700 гр до 1.1 кг.

Плоди: ягоди видовженої форми, досить крупні, маса від 6 гр до 10 гр. Колір ягід  — темно-синій майже чорний. Шкірка тонка, покрита восковим нальотом. М’якоть не тверда, на смак солодка, соковита. Достигає в кінці серпня.

Особливості: швидкорослий кущ, має імунітет до грибкових хворіб, стійкий до морозів але бажано вкривати рослину на зиму. Добре транспортується. Обрізати потрібно сухі та слабкі пагінці. В холодному приміщенні зберігається до двох тижнів.

Виноград Гурман ранній
Код товара: 50-031
Виноград Гурман ранній – один із «вихованців» селекціонера Крайнова отриманий шляхом схрещування сортів «Кишмиш Лучистий» та «Талісман». Має мускатний приємний смак та витримує морози до -23С. Характеризується раннім терміном дозрівання та товарністю плодів.
Новинка
Виноград столовий Діксон
Код товара: ОВ16
Виноград Діксон - новий крупноплідний столовий сорт, що має великі красиві, хрусткі ягоди. Це гібридна форма автора Бурдака О.В. Термін дозрівання: початок вересня.
Виноград столовий Сенатор Павловського
Код товара: ОВ19
Виноград Сенатор Павловського - це відносно нова гібридна форма селекціонера Павловського. В селекції брали участь сорти: Шоколадний і Подарунок Запоріжжю. Цінується він , перш за все, завдяки неповторному мускатному смаку, що було неодноразово відмічено нагородами на різноманітних конкурсах.