Виноград Надежда Азос
Немає в наявності
55 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Виноград Надежда Азос— виноград виведений методом схрещування двох сортів, а саме сорту Молдова і Кардинал. Цінний сорт винограду, так як ягоди мають великий набір вітамінів.

Грона: великі, конічної форми, середня маса може сягати від 700 гр до 1.1 кг.

Плоди: ягоди видовженої форми, досить крупні, маса від 6 гр до 10 гр. Колір ягід  — темно-синій майже чорний. Шкірка тонка, покрита восковим нальотом. М’якоть не тверда, на смак солодка, соковита. Достигає в кінці серпня.

Особливості: швидкорослий кущ, має імунітет до грибкових хворіб, стійкий до морозів але бажано вкривати рослину на зиму. Добре транспортується. Обрізати потрібно сухі та слабкі пагінці. В холодному приміщенні зберігається до двох тижнів.

Виноград Віктор
Код товара: 50-021
Виноград Віктор – дуже ранній столовий сорт, який відноситься до знаменитої «трійці» селекціонера Крайнова. Формуйте кущ при вирощуванні і Ви будете мати великі врожаї. Виноград має гарні товарні ягоди, гарно переносить транспортування, має високу врожайність, тому підійде як і для любительського і для промислового вирощування.
Виноград Ювілей херсонського дачника
Код товара: 11-05
Виноград Ювілей херсонського дачника – ранній виноград з квіткою жіночого типу виведений шляхом схрещування сортів «Восторг красний» та «Тимур». Плоди мають шкірку середньої щільності, десертний смак та декоративний вигляд.
Виноград столовий Екзотик
Код товара: ОВ28
Виноград Екзотик - столовий болгарський сорт середнього терміну дозрівання. Відрізняється високою врожайністю. Кущі у Екзотика високорослі і міцні.