Виноград Лівія
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:50-030
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Лівія— отриманий в результаті схрещування сортів Фламінго та Аркадія. Це чудовий столовий сорт з відбірнимим великими ягодами.

Грона: досить великі, форма конічна, маса одного грона може сягати до 1 кг. Довжина грона становить 25 см, але може бути й більше.

Плоди: великі овальні ягоди, довжина виноградини сягає 2.8 см, маса до 15-17 гр. Колір плодів — насичений рожевий. Шкірка дуже тоненька. М’якоть соковита, з великим вмістом цукру, має насичений мускатний запах та аромат. Достигають плоди протягом 105-ти днів від закінчення цвітіння.

Особливості: плоди досить довго зберігаються ( 30 днів) і не втрачають свій аромат, морозостійкий вид, має імунітет до деяких хворіб.

Виноград Шахиня Ірану
Код товара: 11-02
Виноград Шахиня Ірану – ранній столовий сорт, в якого на 100% не визначено походження, є тільки припущення, але не зважаючи на це має гарні характеристики. Має привабливий декоративний вигляд через темно-рожевого кольору ягоди та великі зелені листки.
Виноград столовий Сенатор Павловського
Код товара: ОВ19
Виноград Сенатор Павловського - це відносно нова гібридна форма селекціонера Павловського. В селекції брали участь сорти: Шоколадний і Подарунок Запоріжжю. Цінується він , перш за все, завдяки неповторному мускатному смаку, що було неодноразово відмічено нагородами на різноманітних конкурсах.
Виноград кишмиш Лучистий
Код товара: 50-027
Виноград Кишмиш Лучистий - високоякісний безнасінний високоврожайний сорт винограду. Термін дозрівання ранньо-середній (125-130 днів).
110 грн
купити