Виноград Ландиш
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Ландиш – гібридний сорт. Виведений Віталієм Загорулько (Україна). Найкраще вживати свіжим, адже даний сорт відносять до столових.

Цей сорт від будь-якого іншого сорта винограду відрізняють плоди. Вони видовжені, трохи овальні та циліндричної форми. Плюс у них сильний мускатний смак.

Ягоди крупні, у довжину можуть сягати 3 см, в діаметрі - до 2.2 см. Маса одної ягоди близько 10-15   г. Дозрівають після 120 дня. Тобто спілі плоди можна збирати в другій декаді серпня. Грона великі, маса їх може перебільшувати 1 кг. Дозрілі ягоди лимонного кольору.

Морозостійкий сорт. Бажано проводити профілактичну боротьбу проти грибкових захворювань.

Виноград столовий Розалінда (саджанець 2 роки)
Код товара: ОВ38
Новий столовий сорт Розалінда має ранній термін дозрівання. Автори даного гібриду Воронюк і Капелюшний. Термін дозрівання: початок серпня.
Виноград столовий Оріон (дуже ранній)
Код товара: 200-017
Виноград Оріон - дуже ранній, столовий, вітчизняний сорт, який був виведений Беліком Ю.П. в результати вільного запилення сорту "Страшенский". Кущ сильнорослий з 100 % визрівання лози. Підійде для створення арок або для прикрашання альтанок, тому що гілки дуже гарно чіпляються до опори.
99 грн
купити
Виноград столовий Кеша 6-6 (велика ягода!)
Код товара: 200-103
Виноград столовий Кеша 6-6 – високоврожайний столовий сорт з великими ягодами і гронами до 1.5 кг. Грона: дуже(!) великі, в середньому 1500 г.
75 грн
купити