Виноград кишмиш Русбол
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Кишмиш Русбол - надзвичайний безнасінний сорт, що привертає увагу раннім строком дозрівання. Його приємно споживати, ідеально підійде для висушування. Справжня знахідка для початківців виноградарів. 

Кущі можуть бути як середньорослі, так і сильнорослі.

Виноград Русбол є хорошим обпилювачем для інших сортів і гібридних форм винограду, квітуючих одночасно з ним. 

Дуже великі, трохи пухкі грона, окремі екземпляри яких досягають у вазі 1,5 кг. Висока морозостійкість і стійкість до захворювань. Велика врожайність.

Ягоди біло-жовтого кольору, іноді із засмагою, гармонійного смаку, вагою 3-5 г.

Сорт винограду Русбол дуже урожайний і практично не вимагає укриття на зиму, тому завдяки високій сили росту кущів нерідко його висаджують на арку або альтанку. Осами практично не уражається і може довго зберігатися на кущі, не втрачаючи своїх якостей.Стійкість до гібридних захворювань хороша. Морозостійкість до 25°С.

TOP-продаж
Виноград столовий Анюта
Код товара: 50-022
Виноград столовий Анюта - чудовий сорт української селекції, виведеним Крайновим. Він неодноразово зазначав, що Анюта була його улюбленицею через свій ніжний смак та аромат. Сорт має середньо-пізній термін дозрівання.
Виноград кишмиш Тхортон
Код товара: 50-010
Виноград кишмиш Тхортон – новий ранній сорт родом із США. Якщо Ви хочете смакувати виноградом не докладаючи великих зусиль у догляді, тоді цей сорт саме для Вас! Також можна використовувати в якості озеленення та дизайну альтанок чи арок.
Виноград кишмиш Нептун
Код товара: ОВ21
Сорт винограду кишмиш Нептун - це безнасінний сорт раннього терміну дозрівання. Виведений він був ще у 1998 році в США, і від тоді завоював неабияку прихильність не тільки любителів, а й професіоналів.