Виноград кишмиш Русбол
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Кишмиш Русбол - надзвичайний безнасінний сорт, що привертає увагу раннім строком дозрівання. Його приємно споживати, ідеально підійде для висушування. Справжня знахідка для початківців виноградарів. 

Кущі можуть бути як середньорослі, так і сильнорослі.

Виноград Русбол є хорошим обпилювачем для інших сортів і гібридних форм винограду, квітуючих одночасно з ним. 

Дуже великі, трохи пухкі грона, окремі екземпляри яких досягають у вазі 1,5 кг. Висока морозостійкість і стійкість до захворювань. Велика врожайність.

Ягоди біло-жовтого кольору, іноді із засмагою, гармонійного смаку, вагою 3-5 г.

Сорт винограду Русбол дуже урожайний і практично не вимагає укриття на зиму, тому завдяки високій сили росту кущів нерідко його висаджують на арку або альтанку. Осами практично не уражається і може довго зберігатися на кущі, не втрачаючи своїх якостей.Стійкість до гібридних захворювань хороша. Морозостійкість до 25°С.

Виноград Віктор
Код товара: 50-021
Виноград Віктор – дуже ранній столовий сорт, який відноситься до знаменитої «трійці» селекціонера Крайнова. Формуйте кущ при вирощуванні і Ви будете мати великі врожаї. Виноград має гарні товарні ягоди, гарно переносить транспортування, має високу врожайність, тому підійде як і для любительського і для промислового вирощування.
Виноград столовий Граф Монте Крісто
Код товара: 200-009
Виноград Граф Монте Крісто — молодий столовий сорт середньо-раннього терміну дозрівання, який був штучно виведений селекціонером Капелюшним шляхом схрещування сортів "Талісман" та "Різамата". Кущ великий та сильнорослий, саме тому при посадці необхідно враховувати відстань між саджанцями. При посадці однорічного саджанця, ягоди можна зібрати уже на другий рік після посадки.
75 грн
купити
Виноград технічний "Кристалл" (морозостійкий)
Код товара: 200-013
Виноград "Кристалл" — дуже ранній технічний сорт, який був виведений шляхом схрещування сортів "Амурський" х "Чаллоци Лайош" х "Віллар блан". Термін дозрівання 110-115 днів. Кущ середньорослий, грона сильні та довго тримаються.