Виноград кишмиш Нептун
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ21
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Сорт винограду кишмиш Нептун - це безнасінний сорт раннього терміну дозрівання. Виведений він був ще у 1998 році в США, і від тоді завоював неабияку прихильність не тільки любителів, а й професіоналів.

Солодкими ягодами можна насолоджуватися уже на початку серпня.

Кишмиш Нептун має дуже смачні ягоди без насінинок. Смак виражений фруктовий, чимось нагадує яблучний. Сама ягода не дуже великого розміру, близько 3-5 г, овальної форми. Шкірочка у плодів щільна, відчувається на смак.

Грона циліндрично-конічної форми, щільність середня, масою 350-750 г.

Кущі мають середню силу росту.

Переваги сорту: висока мороостійкість до - 25 °С, підвищена стійкість до хвороб. Сорт не уражається осами, ягоди не розтріскуються.

Новинка
Виноград столовий Еверест (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ34
Виноград Еверест - це нова столова форма винограду, що має ранній термін дозрівання. Вегетація триває 115-120 днів. Грона у Евереста дуже красиві, нарядні, без горошення. Маса однієї становить 800-1200 г.
Виноград столовий Ред Глоуб
Код товара: 200-022
Виноград Ред Глоуб - столовий сорт пізнього терміну дозрівання. Характеризується як високоурожайний та сильнорослий. Сорт гарно піддається транспортування та довгому зберіганню (до 3-4 місяців).
Виноград Рубі сідліс
Код товара: 50-002
Виноград кишмиш Рубі сідлес (Ruby Seedless) – безкісточковий сорт середнього терміну дозрівання виведений шляхом схрещування сортів «Емперор» та «Султаніна мускатна» родом з США. Має насичений і гармонійний смак.
110 грн
купити