Виноград кишмиш Нептун
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ21
Латинское название:
Размер:
Контейнер:в пакеті з землею.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Сорт винограду кишмиш Нептун - це безнасінний сорт раннього терміну дозрівання. Виведений він був ще у 1998 році в США, і від тоді завоював неабияку прихильність не тільки любителів, а й професіоналів.

Солодкими ягодами можна насолоджуватися уже на початку серпня.

Кишмиш Нептун має дуже смачні ягоди без насінинок. Смак виражений фруктовий, чимось нагадує яблучний. Сама ягода не дуже великого розміру, близько 3-5 г, овальної форми. Шкірочка у плодів щільна, відчувається на смак.

Грона циліндрично-конічної форми, щільність середня, масою 350-750 г.

Кущі мають середню силу росту.

Переваги сорту: висока мороостійкість до - 25 °С, підвищена стійкість до хвороб. Сорт не уражається осами, ягоди не розтріскуються.

Виноград Тимур
Код товара: 50-023
Виноград Тимур – гібридний сорт винограду. Вважається ранньоспілим. Період дозрівання десь 110 днів з початку вегетації.
Виноград столовий Сенсація
Код товара: 200-021
Ранній пальчиковий виноград Сенсація - НОВИНКА серед столових виноградів! Автор даного сорту - селекціонер Капелюшний В.У. Термін дозрівання: друга декада серпня (вегетація триває 100 днів).
99 грн
купити
Новинка
Виноград універсальний Мускат беседочний (морозостійкий)
Код товара: 200-015
Виноград Мускат беседочний - універсальний ранній сорт, який витримує заморозки до -25-30 ° С без укриття. Урожайність не сама вища, але компенсується тим, що лоза активно зростає, і ягоди можна збирати до пізньої осені.