Виноград кишмиш Лучистий
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:50-027
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград Кишмиш Променистий - високоякісний безнасінний високоврожайний сорт винограду. Термін дозрівання ранньо-середній (125-130 днів).

Термін дозрівання - раннесреднего (125-130 днів), припадає на третю декаду серпня. До цього часу виноград встигає набрати достатньо цукру, а також придбати потрібну забарвлення.

Маса грона - 500-1000 г, деякі можуть бути більш 2 кг.

Урожай може довго висіти на кущі, не втрачаючи товарних якостей і часто використовується для тривалого зберігання. Кисті дуже великі, частіше пухкі, іноді до 40 см в довжину.

Маса ягоди - 3-4 г, 22х17 мм. Забарвлення ягід від жовто-рожевого до яскраво-рожевого і залежить від багатьох факторів: мікроелементного складу грунту, ступеня освітлення кистей, а також району зростання.

Форма ягід подовжена. М'якоть у винограду щільна. Смак з легким мускатним тоном, гармонійний і ароматний. Ягоди у свіжому вигляді можуть зберігатися тривалий час.

Кущі - середньо- і сильнорослі.

Стійкість до хвороб - нижче середньої, що характерно для більшості європейських сортів і вимагає повний комплекс заходів від виноградаря.

Морозостійкість до -19 ° С, бажано вкривати на зиму.

Виноград винний Дублянський
Код товара: 50-003
Виноград винний Дублянський – ранній неукривний сорт, отримав свою назву від міста Дубляни, що на Західній Україні. Характеризується гарними смаковими якостями, високою стійкістю до негативних погодніх умов та невибагливістю у догляді. Смак медовий, приємний, підходь для виготовлення соків та вина.
Виноград Забава
Код товара: СВ06
Виноград Забава – гібридна форма винограду. Виведена в Україні. Автор В. Загорулько.
Виноград Шахтер (винний сорт) 2 роки
Код товара: ОВ47
Виноград сорту Шахтер використовують для приготування вина. Термін дозрівання характеризують як середньо-пізній.