Виноград кишмиш 342 (К-342)
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:11-01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград кишмиш 342 (К-342) дуже ранній популярний сорт, який характеризується гарною стійкістю до грибка, морозів та хвороб. Застосовують для приготування та в свіжому вигляді. Ягоди мають гарні смакові властивості та сам виноград не вибагливий у догляді.

Термін дозрівання: 110-115 днів.

Форма: високорослий кущ.

Ягоди: світло-зелені, великі і середні за розміром, по 4-5 г, без кісточок, м’якоть приємна і солодка.

Маса грона: 400 – 600 г (були випадки, коли при правильному догляді маса грона склала 1,2-1,5 кг).

Особливості: морозостійкість 24-26 С,  швидко розростається, що необхідно враховувати при висадці, потребує обрізки та прорідження.

Виноград Фавор
Код товара: 50-009
Виноград Фавор – столовий сорт виведений шляхом схрещування сортів «Кишмиш лучистий» та «Талісман». Має великі плоди, неймовірний і приємний смак, дає стабільні та плодовиті врожаї. Для того, щоб зберегти гарні смакові якості намагайтесь менше використовувати різні засоби захисту. Краще зарання проводити профілактику винограду.
Виноград універсальний Гриф (Морозостійкий!)
Код товара: 200- 102
Виноград універсальний Гриф – морозостійкий сорт винограду, який має універсальне призначення. Його можна споживати у свіжому вигляді і робити вино і соки.
99 грн
купити
Виноград Зілга
Код товара: 01КС-40
Виноград Зілга – сорт надраннього терміну дозрівання ( 105-110 днів). Термін дозрівання: остання декада липня – початок серпня. Грона щільні, великі (до 400 г кожне), циліндричної форми.