Виноград киш-миш Запорізький
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Кишмиш Запорізький - cорт винограду, раннього терміну дозрівання (110-120 днів), безнасінний сорт винограду. Кишмиш Запорізький був отриманий через схрещування винограду Русбол і Вікторія. 

Найбільш придатними ґрунтами для вирощування вважаються чорноземи. Пагони бувають сильно – або середньорослі. Кущі з підщепами С04 і Кобер 5ББ володіють найвищою швидкістю зростання. Визрівають пагони цієї рослини добре і в повному обсязі.

Грона великі і дуже великі 600-900 г конічні, середньої щільності.

Ягоди масою 2-2,5 г, овальні, темно-червоні або темно-фіолетові, гармонійного смаку, м'ясисто-соковиті.

Плоди мають соковиту і м’ясисту м’якоть. Вони мають приємний мармеладний смак. Досить часто в м’якоті можна виявити досить великі рудименти насіння.

Через високу врожайність Киш-миш запорізький схильний до перевантаження врожаєм, вимагає нормування. Стійкість сорту винограду Кишмиш запорізького до хвороб - висока. Витримує мороз до - 30 ° С.

Виноград Кадарка
Код товара: 11-09
Виноград Кадарка – високо-плодоносний винний сорт, користується великою популярністю у виноробів. Має чудовий мускатний аромат, дуже соковитий та приємний на смак.
Виноград Цитронний
Код товара: 11-10
Виноград Цитронний - це винний сорт винограду. Дуже соковитий з багатими на смак нотками мускатів та цитрону. Чудово споживається в спекотні дні.
Виноград Бажена
Код товара: 01С-96
Виноград Бажена – столовий ранній сорт, що має сильнорослі кущі.