Виноград киш-миш Запорізький
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Кишмиш Запорізький - cорт винограду, раннього терміну дозрівання (110-120 днів), безнасінний сорт винограду. Кишмиш Запорізький був отриманий через схрещування винограду Русбол і Вікторія. 

Найбільш придатними ґрунтами для вирощування вважаються чорноземи. Пагони бувають сильно – або середньорослі. Кущі з підщепами С04 і Кобер 5ББ володіють найвищою швидкістю зростання. Визрівають пагони цієї рослини добре і в повному обсязі.

Грона великі і дуже великі 600-900 г конічні, середньої щільності.

Ягоди масою 2-2,5 г, овальні, темно-червоні або темно-фіолетові, гармонійного смаку, м'ясисто-соковиті.

Плоди мають соковиту і м’ясисту м’якоть. Вони мають приємний мармеладний смак. Досить часто в м’якоті можна виявити досить великі рудименти насіння.

Через високу врожайність Киш-миш запорізький схильний до перевантаження врожаєм, вимагає нормування. Стійкість сорту винограду Кишмиш запорізького до хвороб - висока. Витримує мороз до - 30 ° С.

Виноград Болгарія
Код товара: АБВ11
Виноград Болгарія належить до столових гібридних сортів ранніх термінів дозрівання (дозріває у серпні), отриманого в результаті схрещування двох сортів винограду, а саме Мускату де Сен-Вальє і Болгарії.
Виноград Світлий
Код товара: 11-08
Виноград Світлий - соковитий, солодкий та хрусткий виноград, виведений в результаті схрещення сортів «Агадаі» та «П’єрриль». Вважається столовим сортом винограду з середньо-раннім або пізнім терміном дозрівання.
110 грн
купити
Виноград столовий Геліос
Код товара: 200-008
Виноград Геліос – друга назва сорту розова Аркадія. Гібридний столовий сорт винограду.
75 грн
купити