Виноград киш-миш Запорізький
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Кишмиш Запорізький - cорт винограду, раннього терміну дозрівання (110-120 днів), безнасінний сорт винограду. Кишмиш Запорізький був отриманий через схрещування винограду Русбол і Вікторія. 

Найбільш придатними ґрунтами для вирощування вважаються чорноземи. Пагони бувають сильно – або середньорослі. Кущі з підщепами С04 і Кобер 5ББ володіють найвищою швидкістю зростання. Визрівають пагони цієї рослини добре і в повному обсязі.

Грона великі і дуже великі 600-900 г конічні, середньої щільності.

Ягоди масою 2-2,5 г, овальні, темно-червоні або темно-фіолетові, гармонійного смаку, м'ясисто-соковиті.

Плоди мають соковиту і м’ясисту м’якоть. Вони мають приємний мармеладний смак. Досить часто в м’якоті можна виявити досить великі рудименти насіння.

Через високу врожайність Киш-миш запорізький схильний до перевантаження врожаєм, вимагає нормування. Стійкість сорту винограду Кишмиш запорізького до хвороб - висока. Витримує мороз до - 30 ° С.

Виноград столовий Ред Глоуб
Код товара: 200-022
Виноград Ред Глоуб - столовий сорт пізнього терміну дозрівання. Характеризується як високоурожайний та сильнорослий. Сорт гарно піддається транспортування та довгому зберіганню (до 3-4 місяців).
Виноград столовий Оріон (дуже ранній)
Код товара: 200-017
Виноград Оріон - дуже ранній, столовий, вітчизняний сорт, який був виведений Беліком Ю.П. в результати вільного запилення сорту "Страшенский". Кущ сильнорослий з 100 % визрівання лози. Підійде для створення арок або для прикрашання альтанок, тому що гілки дуже гарно чіпляються до опори.
99 грн
купити
Виноград столовий Богатяновський
Код товара: 200-004
Виноград Богатяновський — столовий сорт середньо-раннього терміну дозрівання, який був виведений селекціонером Крайновим шляхом схрещування сортів "Талісман" та "Кишмиш Лучистий". Характеризується високими урожаями, невибагливістю у догляді та стабільністю.
75 грн
купити