Виноград киш-миш Променистий
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ10
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Киш-миш Променистий - високоякісний безнасінний високоврожайний сорт винограду. Термін дозрівання ранньо-середній (125-130 днів).

Термін дозрівання - ранньосередній (125-130 днів), припадає на третю декаду серпня. До цього часу виноград встигає набрати достатньо цукру, а також набути потрібного забарвлення. 

Маса грона - 500-1000 г, окремі можуть бути більш 2 кг.

Урожай може до висіти на кущі, не втрачаючи товарних якостей і часто використовується для зберігання. Грона дуже великі, частіше пухкі іноді до 40 см в довжину. 

Маса ягоди - 3-4 г, 22х17 мм. Забарвлення ягід від жовто-рожевого до яскраво-рожевого і залежить від багатьох факторів: мікроелементного складу грунту, ступеня освітлення грон, а також району зростання.

Форма ягід подовжена. М'якоть у винограду щільна. Смак з легким мускатним тоном, гармонійний і ароматний. Ягоди у свіжому вигляді можуть зберігатися тривалий час.

Кущі - середньо- і сильнорослі.

Стійкість до хвороб - нижче середньої, що характерно для більшості європейських сортів і вимагає повний комплекс заходів від виноградаря.

Морозостійкість до -19 ° С, бажано вкривати на зиму.

Виноград столовий Геліос
Код товара: 200-008
Виноград Геліос – друга назва сорту розова Аркадія. Гібридний столовий сорт винограду.
75 грн
купити
Виноград Русбол Мускатний
Код товара: АБВ14
Виноград Русбол Мускатний - неймовірно смачний мускатний киш-миш з великими гронами.
Виноград столовий Оріон (дуже ранній)
Код товара: 200-017
Виноград Оріон - дуже ранній, столовий, вітчизняний сорт, який був виведений Беліком Ю.П. в результати вільного запилення сорту "Страшенский". Кущ сильнорослий з 100 % визрівання лози. Підійде для створення арок або для прикрашання альтанок, тому що гілки дуже гарно чіпляються до опори.
99 грн
купити