Виноград Кармакод
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Кармакод ранній сорт російської селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Магарач» та «Кодрянка». Довго зберігається після збору урожаю, від цього ягоди не псуються і не гниють. Підходить для вирощування в північних, центральних та південних регіонах країни. Лише на зиму обріжте лозу та укрийте агроволокном.

Термін дозрівання: 110-120 днів

Форма: середньорослий кущ

Ягоди: рожеві, циліндричної форми, вагою 8-10 г, легкого мускатного смаку

Маса грона: 300-600 г

Особливості: висока стійкість до хвороб.

Виноград столовий Алтай
Код товара: 200-002
Виноград Алтай — столовий сорт, який був виведений селекціонером Шаровим на просторах Алтаю, де дуже спекотне літо та дуже холодні зими (до -50 С). Вино з цього сорту має дивовижний смак. Сорт Алтай має великі грона, за рахунок чого дає великі врожаї.
95 грн
купити
Виноград Чарлі
Код товара: 11-06
Виноград Чарлі – столовий ранній сорт, який можна саджати на пустинних ділянках, так як він є двостатевим і не потребує обпилювачів. Відсоток урожайності становить 90%. Чарлі є дуже популярним сортом, через довгий період та стабільність урожайності.
Виноград Мускат Блау
Код товара: АБВ06
Виноград Мускат Блау - прекрасний універсальний сорт, який підходить як для виготовлення червоних вин з яскраво вираженим мускатним смаком, так і для вживання в чистому вигляді.