Виноград Гурман ранній
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-031
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Гурман ранній – один із «вихованців» селекціонера Крайнова отриманий шляхом схрещування сортів «Кишмиш Лучистий» та «Талісман». Має мускатний приємний смак та витримує морози до -23С. Характеризується раннім терміном дозрівання та чудовими товарного вигляду плодами.

Термін дозрівання: (115-125 днів) початок серпня

Форма: середньорослий кущ

Ягоди: круглі, рожеві, вага 6-9 г, м’якоть соковита, солодкі, шкірка середньої товщини

Маса грона: 500-800 г

Особливості: квітка – жіноча, гарний смак, плоди не розтріскуються, довго зберігається в холодний приміщеннях після збору урожаю

Виноград мікс
Код товара: ОВ01
Виноград мікс - це є один із сортів винограду, який запропонований у нас на сайті, але ми втратили його назву і не можемо індентифікувати поки він не стане дорослим. Тому щоб саджанці винограду не пропали даремно ми реалізуємо їх за символічну ціну.
Виноград винний Дублянський
Код товара: 50-003
Виноград винний Дублянський – ранній неукривний сорт, отримав свою назву від міста Дубляни, що на Західній Україні. Характеризується гарними смаковими якостями, високою стійкістю до негативних погодніх умов та невибагливістю у догляді. Смак медовий, приємний, підходь для виготовлення соків та вина.
Виноград кишмиш Русбол
Код товара: 50-005
Виноград Кишмиш Русбол - надзвичайний безнасінний сорт, що привертає увагу раннім строком дозрівання. Його приємно споживати, ідеально підійде для висушування. Справжня знахідка для початківців виноградарів.