Виноград Фуршетний
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:50-025
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Фуршетнийранній сорт з дуже гармонійним смаком про що й говорить його назва, отриманий в результаті схрещування сортів «Подарок Запоріжжю» та «Кубань». Для того щоб покращити якість винограду та урожайність, необхідно проводити нормування.

Термін дозрівання: 120 днів

Форма: сильнорослий кущ

Ягоди: великі і хрусткі, темно-сині, вага 20-25 г, шкірочка тонка

Маса грона: 600-1000 г

Особливості: морозостійкість (-23С), стійкість до хвороб вище середньої, плоди після достигання не гниють, транспортабельність

Виноград технічний Фронтиньяк Грі (супер морозостійкий!)
Код товара: 200-025
Виноград Фронтиньяк Грі - пізній технічний виноград, який був виведений шляхом схрещування сортів "МN 89" та "Ландо 4511" в США. Це винний сорт, мутація сорту Фронтиньяк, який має схожі характеристики. Кущі міцні та сильнорослі, сорт рано вступвє в плодоношення, стійкий до хвороб.
99 грн
купити
TOP-продаж
Виноград столовий Писанка
Код товара: 200-019
Виноград Писанка - ранній вітчизняний столовий сорт, який виведний агнономом Олегом Писанкою. Сорт характеризується гарною приживлюваністю та високим рівнем морозостійкості.
99 грн
купити
TOP-продаж
Виноград столовий кишмиш Століття
Код товара: 200-011
Виноград кишмиш Століття - відомий американський сорт, що має ще одну назву Сентеньел Сидлис. Даний сорт відноситься до безкісточкових сортів, за що і заслужив високу оцінку не тільки любителів, але й професіоналів.
120 грн
купити