Виноград дівочий тризагострений «Вічі»
есть в наличии
150 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДМ43
Латинское название:
Размер:40-60 см
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград дівочий тризагострений «Вічі» ― щеплений сорт відомого декоративного винограду. Рослина має не лише декоративну, а й практичну цінність: в будинку, обплетеному виноградом, влітку зазвичай прохолодніше, а взимку — тепліше.

Висота дорослої рослини досягає 13-15 м. Перший рік - 1 метр, настуного - ще +2 метри, третій рік може додати додаткові 4 метри.

Пагони багряного кольору, пружні.  Лоза чіпляється за опори дисками-присосками на кінцях вусиків, які приростають до поверхонь, особливо — до плоских та шорстких.

Листя трилопатеві, зеленого кольору. З приходом осені міняють колір від жовто-оранжевого до темно-червоного відтінку.

Плоди неїстівні, круглі, маленькі, томно-синього кольору з сірим нальотом.

Ця ліана швидко розростається. Не потребує опори. Добре переносить обрізку. Росте на сонячних місцях. Гарно покриває стіну чи інший об’єкт, формуючи зелений коврик. Листя на зиму обпадає.

 Чудово пасує для обплітання огорож, стін, декоративних решіток, покриття ґрунту.  Виноград дівочий можна також висаджувати для запобігання ерозії на схилах.

Виноград трьохлисточковий
Код товара: 01КC-107
Швидкоростуча ліана, широко популярна в садовій та декоративній практиках, завдяки високій плетучості та чарівному трипалому гладкому листі
Виноград дівочий тризагострений «Вічі»
Код товара: ДМ43
Виноград дівочий тризагострений «Вічі» ― щеплений сорт відомого декоративного винограду. Рослина має не лише декоративну, а й практичну цінність: в будинку, обплетеному виноградом, влітку зазвичай прохолодніше, а взимку — тепліше.
150 грн
купити
Виноград тризагострений «Вічі»
Код товара: ДМ25
Виноград тризагострений «Вічі» ― листопадна ліана з красивими листочками, які схожі на плющ.