Виноград Дубовський рожевий (ЕКСКЛЮЗИВ)
Немає в наявності
299 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ32
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Виноград Дубовський рожевий - новий ексклюзивний сорт столового винограду, що має відмінний смак (дегустаційна оцінка 9,3 бали) та відрізняється невибагливістю у вирощуванні.

Дубовський рожевий - це гібрид двох чудових сортів: Ювілей Новочеркаська і Восторг красний. Від батьківських сортів Дубовський рожевий взяв тільки найкращі якості.

Сорт виведений селекціонером Гусевим. 

Плоди винограду Дубовський рожевий мають неповторний смак з мускатними нотками. В ягідках дуже мало насінин, переважно по 2 штуки. Форма ягід також не звичайна, вона конусовидна з вигнутим кінчиком. Колір їх насичений, темно-рожевий. Довжина ягідки близько 5-6 см, ширина - 3 см. Маса однієї виноградинки становить 20 г.  Причому цукру вона містить аж 21 %.

Грона не щільні, конічні, інколи вони мають крило. Вага одного близько 1500 г.

Переваги сорту: висока стійкість до грибкових захворювань, підвищена зимостійкість (- 24 градуси) та хороша транспортабельність.

Сорт Дубовський рожевий рано вступає в плодоношення, уже на другий рік після посадки.

Зверніть увагу!
Ви можете зробити замовлення зараз, але саджанці Дубовського рожевого будуть готові на осінь!!!

Виноград кишмиш 342 (К-342)
Код товара: 11-01
Виноград кишмиш 342 (К-342) – дуже ранній популярний сорт, який характеризується гарною стійкістю до грибка, морозів та хвороб. Застосовують для приготування та в свіжому вигляді. Ягоди мають гарні смакові властивості та сам виноград не вибагливий у догляді.
Виноград столовий Рошфор
Код товара: ОВ13
Виноград столовий Рошфор цінується за невибагливість у вирощуванні. Це дуже ранній сорт темного винограду.
Новинка
Виноград Дубовський рожевий (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ32
Виноград Дубовський рожевий - новий ексклюзивний сорт столового винограду, що має відмінний смак (дегустаційна оцінка 9,3 бали) та відрізняється невибагливістю у вирощуванні. Дубовський рожевий - це гібрид двох чудових сортів: Ювілей Новочеркаська і Восторг красний. Від батьківських сортів Дубовський рожевий взяв тільки найкращі якості.