Виноград Дубовський рожевий (ЕКСКЛЮЗИВ)
Немає в наявності
299 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ32
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Виноград Дубовський рожевий - новий ексклюзивний сорт столового винограду, що має відмінний смак (дегустаційна оцінка 9,3 бали) та відрізняється невибагливістю у вирощуванні.

Дубовський рожевий - це гібрид двох чудових сортів: Ювілей Новочеркаська і Восторг красний. Від батьківських сортів Дубовський рожевий взяв тільки найкращі якості.

Сорт виведений селекціонером Гусевим. 

Плоди винограду Дубовський рожевий мають неповторний смак з мускатними нотками. В ягідках дуже мало насінин, переважно по 2 штуки. Форма ягід також не звичайна, вона конусовидна з вигнутим кінчиком. Колір їх насичений, темно-рожевий. Довжина ягідки близько 5-6 см, ширина - 3 см. Маса однієї виноградинки становить 20 г.  Причому цукру вона містить аж 21 %.

Грона не щільні, конічні, інколи вони мають крило. Вага одного близько 1500 г.

Переваги сорту: висока стійкість до грибкових захворювань, підвищена зимостійкість (- 24 градуси) та хороша транспортабельність.

Сорт Дубовський рожевий рано вступає в плодоношення, уже на другий рік після посадки.

Зверніть увагу!
Ви можете зробити замовлення зараз, але саджанці Дубовського рожевого будуть готові на осінь!!!

Виноград технічний Бако Чорний
Код товара: 200-003
Виноград Бако Чорний — технічний франко-американський гібридний сорт, який не дивлячись на невеликі розміри грона, має непоганий смак та аромат. Кущ сильнорослий, надає перевагу важким грунтам. Сорт має високу стійкість до грибкових хвороб та морозів.
75 грн
купити
Виноград Кодрянка
Код товара: 50-019
Виноград Кодрянка – дуже ранній столовий сорт, що відрізняється стійкістю до хвороб.
Виноград Мускат Блау
Код товара: АБВ06
Виноград Мускат Блау - прекрасний універсальний сорт, який підходить як для виготовлення червоних вин з яскраво вираженим мускатним смаком, так і для вживання в чистому вигляді.