Виноград Цитронний
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:11-10
Латинское название:
Размер:
Контейнер:Корінь запакований.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Цитронний -  це винний сорт винограду. Дуже соковитий з багатими на смак нотками мускатів та цитрону. Чудово споживається в спекотні дні.

Термін дозрівання: 120-130 днів.

Форма: середньорослий або сильнорослий кущ, взалежності від регіону.

Ягоди:   жовтуваті або жовто-зелені з відтінками мускатів та цитрону.

Маса грона: 300-400 грам.

Особливості: виноград Цитронний має добру стійкість до грибкових захворювань, стабільну та високу врожайність, підвищену морозостійкість.

Виноград Фавор
Код товара: 50-009
Виноград Фавор – столовий сорт виведений шляхом схрещування сортів «Кишмиш лучистий» та «Талісман». Має великі плоди, неймовірний і приємний смак, дає стабільні та плодовиті врожаї. Для того, щоб зберегти гарні смакові якості намагайтесь менше використовувати різні засоби захисту. Краще зарання проводити профілактику винограду.
Новинка
Виноград універсальний Мускат беседочний (морозостійкий)
Код товара: 200-015
Виноград Мускат беседочний - універсальний ранній сорт, який витримує заморозки до -25-30 ° С без укриття. Урожайність не сама вища, але компенсується тим, що лоза активно зростає, і ягоди можна збирати до пізньої осені.
Виноград Ювілей херсонського дачника
Код товара: 11-05
Виноград Ювілей херсонського дачника – ранній виноград з квіткою жіночого типу виведений шляхом схрещування сортів «Восторг красний» та «Тимур». Плоди мають шкірку середньої щільності, десертний смак та декоративний вигляд.