Виноград Чорний доктор (винний сорт) 2 роки
Немає в наявності
149 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ОВ45
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Виноград  сорту Чорний доктор або Кефесія - чудовий винний сорт, що був виведений в Криму ще в кінці минулого століття.

Чорний доктор має грона середньої величини двжиною 15-18 см, шириною 13-14 см. Воно має середню щільність. Вагає однієї 140-150 г. Ягода середньої величини, діаметро 15-20 мм. На смак вона соковита і дуже приємна, відчувається терпкість. Колір темно-синій, майже чорний. Шкірка досить щільна. Колір соку прозорий.

Термін дозрівання: друга половина вересня.

З сорту винограду Чорний доктор роблять високоякісні вина. Вони мають неперевершені лікувальні властивості. Дегустуючи таке вино, відчувається післясмак шоколаду і ніжний аромат троянди.

Виноград столовий Ювілей Новочеркаська
Код товара: 200-024
Виноград Ювілей Новочеркаська - ранній столовий сорт з вегетаційним періодом 110-120 днів. Характеризується як сорт, який довго зберігається та добре транспортується. Велике гроно, ніжна м'якоть - цей виноград заслуговує всіх позитивних відгуків про нього-пропонуємо вам переконатися в цьому самостійно!
99 грн
купити
Новинка
Виноград універсальний Мускат беседочний (морозостійкий)
Код товара: 200-015
Виноград Мускат беседочний - універсальний ранній сорт, який витримує заморозки до -25-30 ° С без укриття. Урожайність не сама вища, але компенсується тим, що лоза активно зростає, і ягоди можна збирати до пізньої осені.
Виноград столовий Восторг чорний
Код товара: АБВ02
Виноград Восторг чорний - чудовий сорт винограду, що має безліч незаперечних переваг та ідеально підійде для посадки на власній ділянці. Догляд за ним не складе труднощів навіть для садівників, які мають невеликий досвід у вирощуванні винограду.