Виноград Болгарія
Немає в наявності
72 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ11
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Болгарія належить до столових гібридних сортів ранніх термінів дозрівання (дозріває у серпні), отриманого в результаті схрещування двох сортів винограду, а саме Мускату де Сен-Вальє і Болгарії.

Кущ сильнорослий. Пагони визрівають добре. 

Ягоди великі, масою 5-6 г, білі, округлі, приємного смаку, із слабким рожевим рум'янцем, легким мускатним ароматом і м'ясисто-соковитою м'якоттю. Шкірочка ніжна, практично не відчутна при їжі.

Цукристість сорту Болгарія 17,4%, кислотність 6,5 г / л. Цей вид має приємний мускатний аромат. З нього виходить відмінне вино.

Саджанці винограду і плоди можна транспортувати без проблем в потрібний час в різні регіони. Висока транспортабельність - основна перевага даного сорту. Врожайність середня. Коефіцієнт плодоношення становить 0,8.

Виноград Болгарія піддається ураженню грибковими захворюваннями і має знижену зимостійкість. Споживається переважно у свіжому вигляді.

Виноград Віктор
Код товара: 50-021
Виноград Віктор – дуже ранній столовий сорт, який відноситься до знаменитої «трійці» селекціонера Крайнова. Формуйте кущ при вирощуванні і Ви будете мати великі врожаї. Виноград має гарні товарні ягоди, гарно переносить транспортування, має високу врожайність, тому підійде як і для любительського і для промислового вирощування.
Виноград столовий кишмиш червоний
Код товара: 200-104
Виноград столовий кишмиш червоний – солодкий сорт винограду з раннім терміном дозрівання (110-115 днів). Грона: середні за розміром, 400-600 г.
99 грн
купити
Виноград столовий Сенатор Павловського
Код товара: ОВ19
Виноград Сенатор Павловського - це відносно нова гібридна форма селекціонера Павловського. В селекції брали участь сорти: Шоколадний і Подарунок Запоріжжю. Цінується він , перш за все, завдяки неповторному мускатному смаку, що було неодноразово відмічено нагородами на різноманітних конкурсах.