Виноград Болгарія
Немає в наявності
72 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ11
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Болгарія належить до столових гібридних сортів ранніх термінів дозрівання (дозріває у серпні), отриманого в результаті схрещування двох сортів винограду, а саме Мускату де Сен-Вальє і Болгарії.

Кущ сильнорослий. Пагони визрівають добре. 

Ягоди великі, масою 5-6 г, білі, округлі, приємного смаку, із слабким рожевим рум'янцем, легким мускатним ароматом і м'ясисто-соковитою м'якоттю. Шкірочка ніжна, практично не відчутна при їжі.

Цукристість сорту Болгарія 17,4%, кислотність 6,5 г / л. Цей вид має приємний мускатний аромат. З нього виходить відмінне вино.

Саджанці винограду і плоди можна транспортувати без проблем в потрібний час в різні регіони. Висока транспортабельність - основна перевага даного сорту. Врожайність середня. Коефіцієнт плодоношення становить 0,8.

Виноград Болгарія піддається ураженню грибковими захворюваннями і має знижену зимостійкість. Споживається переважно у свіжому вигляді.

Виноград Русбол Мускатний
Код товара: АБВ14
Виноград Русбол Мускатний - неймовірно смачний мускатний киш-миш з великими гронами.
Виноград столовий Оріон (дуже ранній)
Код товара: 200-017
Виноград Оріон - дуже ранній, столовий, вітчизняний сорт, який був виведений Беліком Ю.П. в результати вільного запилення сорту "Страшенский". Кущ сильнорослий з 100 % визрівання лози. Підійде для створення арок або для прикрашання альтанок, тому що гілки дуже гарно чіпляються до опори.
99 грн
купити
Новинка
Виноград столовий Еверест (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ34
Виноград Еверест - це нова столова форма винограду, що має ранній термін дозрівання. Вегетація триває 115-120 днів. Грона у Евереста дуже красиві, нарядні, без горошення. Маса однієї становить 800-1200 г.