Виноград Антек
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ09
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Антек  - столовий сорт винограду середньо-пізнього строку дозрівання. Виведений селекціонером з Білорусі, його можна віднести до універсальних сортів. Дозріває в серпні.

Є стійким до грибкових захворювань. Вимагає укриття на зиму. Виноград можна використовувати як у свіжому вигляді в якості столового, так і для приготування соків та домашнього вина.

Визрівання пагонів хороше. Обрізка довга на 8-10 очок або середня на 5-6. Живці винограду сорту Антек вкорінюються добре. Плодові бруньки закладає щорічно.

Кущі сильнорослі. Грона достатньо великі, до 1 кг середньої щільності, іноді з крилом.

Ягоди великі (6-8 г), овальні світло-зеленого кольору із засмагою на сонячному боці. Ягоди мають щільну м'якоть приємного смаку, цукристість при визрівання не нижче 20%, кислотність низька.Колір ягоди зелений, з простим приємним смаком.

Виноград Супер Екстра
Код товара: 50-029
Виноград Супер Екстра – дуже ранній столовий сорт винограду селекціонера Павловського, отриманий в результаті схрещування сортів «Кардинал» та «Талісман». Через те, що виноград має високу стійкість до морозів та дає гарні врожаї, він підходить для вирощування у всіх регіонах. В кінці липня-на початку серпня уже зможете насолоджуватися плодами.
TOP-продаж
Виноград столовий Анюта
Код товара: 50-022
Виноград столовий Анюта - чудовий сорт української селекції, виведеним Крайновим. Він неодноразово зазначав, що Анюта була його улюбленицею через свій ніжний смак та аромат. Сорт має середньо-пізній термін дозрівання.
Новинка
Виноград Дубовський рожевий (ЕКСКЛЮЗИВ)
Код товара: ОВ32
Виноград Дубовський рожевий - новий ексклюзивний сорт столового винограду, що має відмінний смак (дегустаційна оцінка 9,3 бали) та відрізняється невибагливістю у вирощуванні. Дубовський рожевий - це гібрид двох чудових сортів: Ювілей Новочеркаська і Восторг красний. Від батьківських сортів Дубовський рожевий взяв тільки найкращі якості.