Виноград Антек
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБВ09
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Виноград Антек  - столовий сорт винограду середньо-пізнього строку дозрівання. Виведений селекціонером з Білорусі, його можна віднести до універсальних сортів. Дозріває в серпні.

Є стійким до грибкових захворювань. Вимагає укриття на зиму. Виноград можна використовувати як у свіжому вигляді в якості столового, так і для приготування соків та домашнього вина.

Визрівання пагонів хороше. Обрізка довга на 8-10 очок або середня на 5-6. Живці винограду сорту Антек вкорінюються добре. Плодові бруньки закладає щорічно.

Кущі сильнорослі. Грона достатньо великі, до 1 кг середньої щільності, іноді з крилом.

Ягоди великі (6-8 г), овальні світло-зеленого кольору із засмагою на сонячному боці. Ягоди мають щільну м'якоть приємного смаку, цукристість при визрівання не нижче 20%, кислотність низька.Колір ягоди зелений, з простим приємним смаком.

Виноград Бажена
Код товара: 01С-96
Виноград Бажена – столовий ранній сорт, що має сильнорослі кущі.
Виноград Фуршетний
Код товара: 50-025
Виноград Фуршетний – ранній сорт з дуже гармонійним смаком про що й говорить його назва, отриманий в результаті схрещування сортів «Подарок Запоріжжю» та «Кубань». Для того щоб покращити якість винограду та урожайність, необхідно проводити нормування.
Виноград столовий Еспаньола
Код товара: ОВ29
Виноградом сорту Еспаньола можна поласувати уже 15 -17 серпня. Грона у Еспаньоли конічної форми, дуже красиві, мають вагу близько 600-700 г.