Вейгела Олімпіада
Немає в наявності
54 грн
в избранное
Тип:кущ
Артикул:РБ51
Латинское название:Weigela florida Olimpiade
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела Олімпіада (Olimpiade) – відрізняється своїми яскравими жовтими листочками, що на фоні рожевих квіточок виглядає дуже гарно. Допоможе Вам втілити будь-які ідеї, наприклад доповнити композицію, стати головним акцентом або зайняти другорядну роль.

Форма: середньорослий кущ, виростає 1,2-1,5 м і в ширину і у висоту

Період цвітіння: кінець травня-початок червня

Квіти: рожевого кольору, зібрані у суцвіття, нагадують форму дзвіночків

Листки: жовті, продовгуваті, на кінцях гострі

Особливості: може вирощуватися на сонці або в напівтіні, не любить застою води

Вейгела Сплендід (Splendid)
Код товара: РБ52
Вейгела Сплендід (Splandid) – високорослий кущ, який має цікаві зелені листочки з білим оформленням та різного відтінку квіточки. Цінується за невибагливість у догляді та універсальність використання у ландшафтному дизайні.
Вейгела "Брістоль Рубі"
Код товара: РБ45
Вейгела «Брістоль Рубі» – квітучий кущ з гарними рожевими квіточками, що схожі на дзвіночки, які повторно цвітуть, тому вейгела буде Вас радувати і влітку і восени. Рахується самим популярним сортом зі свого виду. Висаджувати краще на сонячних місцях та на ґрунтах де немає застою води.
Вейгела Нана Пурпуреа
Код товара: 150-011
Вейгела Нана Пурпуреа – своїми чарівними коричнево-червоними листками приваблює маленьких пташок. Цей компактний кущик зможе зіграти головну роль у квітнику, в композиціях або просто вздовж доріжок. Цвіте дуже гарними дзвіночкоподібними квіточками, дуже щедро на протязі 20 днів.