Вейгела квітуча "Вікторія"
Немає в наявності
210 грн
в избранное
Тип:квітучий кущ
Артикул:СС-104
Латинское название:Weigela florida
Размер:
Контейнер:5-7,5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча «Вікторія» - середній за розміром декоративний кущ. Висота- 150 см. Пишна крона. Досить швидкоростучий. Листя з червоним відтінком.

Квіти мають форму дзвіночків, які підняті вгору і мають червоне забарвлення.

Добре росте у сонячних місцях або півтіні. Потребує в міру зволоженого ґрунту з достатньою кількістю поживних речовин. Потребує вкриття на зимівлю та обрізки після цвітіння.


Використання: добре підходить як для групових, так і для поодиноких посадок. Використовують для формування живих огорож та облагородження садибних ділянок і паркових територій.

Вейгела квітуча Ред Принц
Код товара: 150-007
Вейгела квітуча Ред Принц – декоративний кущ з яскраво червоно-малиновими квітами американської селекці. Створює вигідний контраст на фоні зеленого саду чи клумби.
Вейгела Нана Пурпуреа
Код товара: 150-011
Вейгела Нана Пурпуреа – своїми чарівними коричнево-червоними листками приваблює маленьких пташок. Цей компактний кущик зможе зіграти головну роль у квітнику, в композиціях або просто вздовж доріжок. Цвіте дуже гарними дзвіночкоподібними квіточками, дуже щедро на протязі 20 днів.
Вейгела квітуча "Вікторія"
Код товара: СС-104
Вейгела квітуча «Вікторія»- середній за розміром декоративний кущ. Висота- 150 см. Пишна крона. Досить швидкоростучий. Листя з червоним відтінком.