Вейгела квітуча "Вікторія"
Немає в наявності
210 грн
в избранное
Тип:квітучий кущ
Артикул:СС-104
Латинское название:Weigela florida
Размер:
Контейнер:5-7,5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча «Вікторія» - середній за розміром декоративний кущ. Висота- 150 см. Пишна крона. Досить швидкоростучий. Листя з червоним відтінком.

Квіти мають форму дзвіночків, які підняті вгору і мають червоне забарвлення.

Добре росте у сонячних місцях або півтіні. Потребує в міру зволоженого ґрунту з достатньою кількістю поживних речовин. Потребує вкриття на зимівлю та обрізки після цвітіння.


Використання: добре підходить як для групових, так і для поодиноких посадок. Використовують для формування живих огорож та облагородження садибних ділянок і паркових територій.

Вейгела Олімпіада
Код товара: РБ51
Вейгела Олімпіада (Olimpiade) – відрізняється своїми яскравими жовтими листочками, що на фоні рожевих квіточок виглядає дуже гарно. Допоможе Вам втілити будь-які ідеї, наприклад доповнити композицію, стати головним акцентом або зайняти другорядну роль.
Вейгела квітуча Пінк Поппет
Код товара: 150-005
Вейгела квітуча ' Пінк Поппет ' - карликовий багаторічний квітучий кущ висотою до 80 см. Чудова прикраса для саду чи клумби, добре поєднується з хвойними рослинами. Гарно виглядає в ландшафтних композиціях.
Вейгела квітуча "Nana variegata", р9
Код товара: 150-208
Вейгела квітуча "Nana variegata" – розлогий декоративний кущ, що має свою особливість – декоративні листки. Розміри: у висоту сягає 1,5 м а в ширину до 2 м. Кущ повільноростучий, пагони звисаючі.