Вейгела квітуча "Танго"
Немає в наявності
185 грн
130 грн
в избранное
Тип:
Артикул:150-106
Латинское название:
Размер:25/30 см
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела Танго  - новий сорт канадської селекції. Відрізняється своєю компактністю  та низькорослою формою крони.

Форма куща: компактна та округла. Висота 80-100м.

Цвітіння: вейгела повторноквітуча рослина, перше цвітіння припадає на  червень-липень. Повторно зацвітає в серпні-вересні. Дзвіночкоподібні рожеві квіти зібрані у суцвіття, що ефектно виглядають на фоні пурпурно-зелених листків.

Особливості сорту: вирізняється високою морозостійкістю, полюбляє гарно освітлені місця.

В перші роки на зиму бажане укриття.

Завдяки своїм високим декоративним якостям гарно виглядає в поодиночних насадженнях, на газоні та на фоні зелених рослин.

Вейгела квітуча Пінк Поппет
Код товара: 150-005
Вейгела квітуча ' Пінк Поппет ' - карликовий багаторічний квітучий кущ висотою до 80 см. Чудова прикраса для саду чи клумби, добре поєднується з хвойними рослинами. Гарно виглядає в ландшафтних композиціях.
Вейгела "Candida" (Кандіда)
Код товара: РБ46
Вейгела "Candida" (Кандіда) – може похвалитися своїми білими квіточками, такий колір рідко зустрічається у сімействі вейгел. Якщо Ви будете гарно доглядати за рослиною вона подарує своє повторне цвітіння влітку ще раз. Раз в 2-3 роки після цвітіння бажано обрізувати гілочки.
Вейгела Сплендід (Splendid)
Код товара: РБ52
Вейгела Сплендід (Splandid) – високорослий кущ, який має цікаві зелені листочки з білим оформленням та різного відтінку квіточки. Цінується за невибагливість у догляді та універсальність використання у ландшафтному дизайні.