Вейгела квітуча "Nana variegata"
есть в наличии
53 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:150-004
Латинское название:Weigela florida
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча "Nana variegata" – чагарник округлої форми, листяний, невеликий за розмірами.

Розміри: Висота-1,5 м, діаметр- 2м.

Квіти та листя: гарні, великі квіти біло-рожевого кольору. Чагарник рясно цвіте з повторюваністю впродовж сезону. Листя з яскраво зеленим забарвленням, сидячі, еліптичні.

Відношення до світла: сонячні ділянки та півтінь.

Використання: для облагородження садів, при створені бордюрів, групових та солітерних посадках, а також різних композиціях.

Переваги: морозостійка та невибаглива до догляду.

Вейгела "Брістоль Рубі"
Код товара: РБ45
Вейгела «Брістоль Рубі» – квітучий кущ з гарними рожевими квіточками, що схожі на дзвіночки, які повторно цвітуть, тому вейгела буде Вас радувати і влітку і восени. Рахується самим популярним сортом зі свого виду. Висаджувати краще на сонячних місцях та на ґрунтах де немає застою води.
Новинка
Вейгела квітуча "Black and white courtacad"
Код товара: 01КС-81
Вейгела квітуча "Black and white courtacad" - декоративний чагарник,який характеризується рясним та довгим цвітінням. Квіти схожі на дзвіночки, набувають різних забарвлень. Листки еліптичні. Росте повільно. Це невеличкий за розміром чагарник з округлою кроною. Висота-40см, ширина 80 см. Колір квітів: білі. Для підтримання гарного декоративного вигляду потрібно обрізати листя після цвітіння.
Вейгела Мiнор Блек
Код товара: 150-003
Вейгела гібридна Мінор Блек має компактний кущ та незвичайне декоративне листя. Розміри куща. Висота 70-100 см, ширина 80-100 см. Квіти: малиново-рожеві, такі, як дзвоники. Вони зібрані у суцвіття по 3-5 шт. Листки: темно-пурпурові, видовжено-овальні, дуже декоративні.
150 грн
купити