Вейгела квітуча "Brigela"
есть в наличии
150 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01КС-82
Латинское название:Weigela florida
Размер:25-30 см
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча "Brigela" – декоративний чагарник з гарними звисаючими боковими гілками. Колір листків- зелений з жовтим обрамленням. Тривалість цвітіння-літо. Прямостоячий чагарник.

Висота та діаметр: 1,5-2 м.

Квіти та листя: поодинокі дзвіночки рожевого забарвлення. Листя еліптичної форми знизу опушені. Довгий період залишаються на рослині.

Відношення до світла: краще росте на сонячних ділянках.

Відношення до вологи: любить в міру зволожені ґрунти.

Догляд та посадка: Кожні 2-3 роки проводять обрізку (після цвітіння). На зиму бажано вкривати рослину, проте зміцнілі рослини добре відновлюються після зимівлі і без вкриття. Залежно від кліматичної зони України рослина потребує внесення добрив. За умови, що ґрунти бідні, вносять гумус, компост та мінеральні добрива.

Використання: для облагородження садів, при створені бордюрів, групових та солітерних посадках, а також різних композиціях.

Вейгела Мiнор Блек
Код товара: 150-003
Вейгела гібридна Мінор Блек має компактний кущ та незвичайне декоративне листя. Розміри куща. Висота 70-100 см, ширина 80-100 см. Квіти: малиново-рожеві, такі, як дзвоники. Вони зібрані у суцвіття по 3-5 шт. Листки: темно-пурпурові, видовжено-овальні, дуже декоративні.
150 грн
купити
Вейгела "Alexandra"
Код товара: ДМ69
Вейгела "Alexandra" (Александра) – кущ з декоративною шаровидною кроною, гарними рожевими квітками та бордовим листям, яке змінює свій колір восени до темно-фіолетового.
150 грн
купити
Вейгела квітуча "Nana variegata"
Код товара: 150-004
Вейгела квітуча "Nana variegata" – чагарник округлої форми, листяний, невеликий за розмірами.
53 грн
купити