Вейгела квітуча "Brigela"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-82
Латинское название:Weigela florida
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча "Brigela" – декоративний чагарник з гарними звисаючими боковими гілками. Колір листків- зелений з жовтим обрамленням. Тривалість цвітіння-літо. Прямостоячий чагарник.

Висота та діаметр: 1,5-2 м.

Квіти та листя: поодинокі дзвіночки рожевого забарвлення. Листя еліптичної форми знизу опушені. Довгий період залишаються на рослині.

Відношення до світла: краще росте на сонячних ділянках.

Відношення до вологи: любить в міру зволожені ґрунти.

Догляд та посадка: Кожні 2-3 роки проводять обрізку (після цвітіння). На зиму бажано вкривати рослину, проте зміцнілі рослини добре відновлюються після зимівлі і без вкриття. Залежно від кліматичної зони України рослина потребує внесення добрив. За умови, що ґрунти бідні, вносять гумус, компост та мінеральні добрива.

Використання: для облагородження садів, при створені бордюрів, групових та солітерних посадках, а також різних композиціях.

Вейгела квітуча Ред Принц
Код товара: 150-007
Вейгела квітуча Ред Принц – декоративний кущ з яскраво червоно-малиновими квітами американської селекці. Створює вигідний контраст на фоні зеленого саду чи клумби.
Вейгела квітуча "Nana variegata"
Код товара: 150-004
Вейгела квітуча "Nana variegata" – чагарник округлої форми, листяний, невеликий за розмірами.
999 грн
купити
Вейгела Сплендід (Splendid)
Код товара: РБ52
Вейгела Сплендід (Splandid) – високорослий кущ, який має цікаві зелені листочки з білим оформленням та різного відтінку квіточки. Цінується за невибагливість у догляді та універсальність використання у ландшафтному дизайні.