Вейгела квітуча "Brigela"
есть в наличии
185 грн
130 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01КС-82
Латинское название:Weigela florida
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча "Brigela" – декоративний чагарник з гарними звисаючими боковими гілками. Колір листків- зелений з жовтим обрамленням. Тривалість цвітіння-літо. Прямостоячий чагарник.

Висота та діаметр: 1,5-2 м.

Квіти та листя: поодинокі дзвіночки рожевого забарвлення. Листя еліптичної форми знизу опушені. Довгий період залишаються на рослині.

Відношення до світла: краще росте на сонячних ділянках.

Відношення до вологи: любить в міру зволожені ґрунти.

Догляд та посадка: Кожні 2-3 роки проводять обрізку (після цвітіння). На зиму бажано вкривати рослину, проте зміцнілі рослини добре відновлюються після зимівлі і без вкриття. Залежно від кліматичної зони України рослина потребує внесення добрив. За умови, що ґрунти бідні, вносять гумус, компост та мінеральні добрива.

Використання: для облагородження садів, при створені бордюрів, групових та солітерних посадках, а також різних композиціях.

Вейгела квітуча Пінк Поппет
Код товара: 150-005
Вейгела квітуча ' Пінк Поппет ' - карликовий багаторічний квітучий кущ висотою до 80 см. Чудова прикраса для саду чи клумби, добре поєднується з хвойними рослинами. Гарно виглядає в ландшафтних композиціях.
Вейгела Ауреа
Код товара: РБ49
Вейгела Ауреа – найбільшу декоративність має в період цвітіння, але і після не втрачає своїх позицій. Якщо висадити на сонці, тоді колір листочків буде більш золотистим, а в тіні зеленим.
Вейгела квітуча « Брістоль Рубі»
Код товара: ДМ68
Вейгела квітуча « Брістоль Рубі» ― формований квітучий кущ з заворожуючими квітами.
899 грн
купити