Вейгела квітуча "Black and white courtacad"
Немає в наявності
250 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-81
Латинское название:Weigela florida
Размер:
Контейнер:5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча "Black and white courtacad" - декоративний чагарник,який характеризується рясним та довгим цвітінням. Квіти схожі на дзвіночки, набувають різних забарвлень. Листки еліптичні. Росте повільно. Це невеличкий за розміром чагарник з округлою кроною. Висота-40см, ширина 80 см. Колір квітів: білі. Для підтримання гарного декоративного вигляду потрібно обрізати листя після цвітіння. 
Вибаглива до ґрунту. Дуже перезволожені ґрунти можуть вплинути на рясність цвітіння. 
Догляд: передвесняне внесення мінеральних добрив ( суперфосфат, калійні добрива). При засухах поливають рослину та покращують механічні властивості ґрунту (рихлення). Обрізання 1 раз на 2-3 роки. Після опадання листя, рослину зв’язують та схиляють до землі. У малосніжні зими рослину вкривають. 
Використання: використовують у різних місцях, як поодиноко так і з іншими рослинами: в куртинах на газоні чи згідно обраної композиції. Особливо гармонійно виглядає змішування вейгели з іншими чагарниками: кизилом, барбарисом, айвою японською. Дуже гарно виглядає вейгела на партерних газонах біля входу до будинку.

 

Вейгела квітуча Ред Принц
Код товара: 150-007
Вейгела квітуча Ред Принц – декоративний кущ з яскраво червоно-малиновими квітами американської селекці. Створює вигідний контраст на фоні зеленого саду чи клумби.
150 грн
купити
Вейгела квітуча Ельвера
Код товара: ДМ70
Вейгела квітуча Ельвера - невисокий красивий кущ. Відрізняється рясним та частим цвітінням Висота куща сягає близько 100 см.
150 грн
купити
Вейгела "Candida" (Кандіда)
Код товара: РБ46
Вейгела "Candida" (Кандіда) – може похвалитися своїми білими квіточками, такий колір рідко зустрічається у сімействі вейгел. Якщо Ви будете гарно доглядати за рослиною вона подарує своє повторне цвітіння влітку ще раз. Раз в 2-3 роки після цвітіння бажано обрізувати гілочки.