Вейгела квітуча "Black and white courtacad"
Немає в наявності
250 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-81
Латинское название:Weigela florida
Размер:
Контейнер:5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча "Black and white courtacad" - декоративний чагарник,який характеризується рясним та довгим цвітінням. Квіти схожі на дзвіночки, набувають різних забарвлень. Листки еліптичні. Росте повільно. Це невеличкий за розміром чагарник з округлою кроною. Висота-40см, ширина 80 см. Колір квітів: білі. Для підтримання гарного декоративного вигляду потрібно обрізати листя після цвітіння. 
Вибаглива до ґрунту. Дуже перезволожені ґрунти можуть вплинути на рясність цвітіння. 
Догляд: передвесняне внесення мінеральних добрив ( суперфосфат, калійні добрива). При засухах поливають рослину та покращують механічні властивості ґрунту (рихлення). Обрізання 1 раз на 2-3 роки. Після опадання листя, рослину зв’язують та схиляють до землі. У малосніжні зими рослину вкривають. 
Використання: використовують у різних місцях, як поодиноко так і з іншими рослинами: в куртинах на газоні чи згідно обраної композиції. Особливо гармонійно виглядає змішування вейгели з іншими чагарниками: кизилом, барбарисом, айвою японською. Дуже гарно виглядає вейгела на партерних газонах біля входу до будинку.

 

Вейгела квітуча "Вікторія"
Код товара: СС-104
Вейгела квітуча «Вікторія»- середній за розміром декоративний кущ. Висота- 150 см. Пишна крона. Досить швидкоростучий. Листя з червоним відтінком.
Вейгела "Alexandra" (Александра)
Код товара: РБ47
Вейгела "Alexandra" (Александра) – кущ з декоративною шаровидною кроною, гарними рожевими квітками та бордовим листям, яке змінює свій колір восени до темно-фіолетового.
Вейгела квітуча Пінк Поппет
Код товара: 150-005
Вейгела квітуча ' Пінк Поппет ' - карликовий багаторічний квітучий кущ висотою до 80 см. Чудова прикраса для саду чи клумби, добре поєднується з хвойними рослинами. Гарно виглядає в ландшафтних композиціях.