Вейгела квітуча Пінк Поппет
Немає в наявності
189 грн
в избранное
Тип:квітучий кущ
Артикул:150-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча ' Пінк Поппет '  - карликовий багаторічний квітучий кущ висотою до 80 см. Чудова прикраса для саду чи клумби, добре поєднується з хвойними рослинами. Гарно виглядає в ландшафтних композиціях.

Кущ: низькорослий, в рік росте до 6 см.

Квіти: ніжно рожевого та бузкового відтінків, щільно вкривають кущ поодинокими чи зібраними у суцвіття квітами.

Період цвітіння: перший цвіт з травня по липень. Повторно зацвітає у вересні. Тобто при належному догляді цвіте майже весь сезон.

Умови вирощування та догляд: добре почуває себе на кислих та слабо-кислих грунтах. Раз у 2-3 роки після закінчення цвітіння проводять обрізку. Добре переносить зиму та легко відновлюється при настанні тепла.

Вейгела Олімпіада
Код товара: РБ51
Вейгела Олімпіада (Olimpiade) – відрізняється своїми яскравими жовтими листочками, що на фоні рожевих квіточок виглядає дуже гарно. Допоможе Вам втілити будь-які ідеї, наприклад доповнити композицію, стати головним акцентом або зайняти другорядну роль.
Вейгела квітуча "Вікторія"
Код товара: СС-104
Вейгела квітуча «Вікторія»- середній за розміром декоративний кущ. Висота- 150 см. Пишна крона. Досить швидкоростучий. Листя з червоним відтінком.
Вейгела квітуча Пінк Поппет
Код товара: 150-005
Вейгела квітуча ' Пінк Поппет ' - карликовий багаторічний квітучий кущ висотою до 80 см. Чудова прикраса для саду чи клумби, добре поєднується з хвойними рослинами. Гарно виглядає в ландшафтних композиціях.