Вейгела квітуча Пінк Поппет
Немає в наявності
189 грн
в избранное
Тип:квітучий кущ
Артикул:150-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча ' Пінк Поппет '  - карликовий багаторічний квітучий кущ висотою до 80 см. Чудова прикраса для саду чи клумби, добре поєднується з хвойними рослинами. Гарно виглядає в ландшафтних композиціях.

Кущ: низькорослий, в рік росте до 6 см.

Квіти: ніжно рожевого та бузкового відтінків, щільно вкривають кущ поодинокими чи зібраними у суцвіття квітами.

Період цвітіння: перший цвіт з травня по липень. Повторно зацвітає у вересні. Тобто при належному догляді цвіте майже весь сезон.

Умови вирощування та догляд: добре почуває себе на кислих та слабо-кислих грунтах. Раз у 2-3 роки після закінчення цвітіння проводять обрізку. Добре переносить зиму та легко відновлюється при настанні тепла.

Вейгела Нана Пурпуреа
Код товара: 150-011
Вейгела Нана Пурпуреа – своїми чарівними коричнево-червоними листками приваблює маленьких пташок. Цей компактний кущик зможе зіграти головну роль у квітнику, в композиціях або просто вздовж доріжок. Цвіте дуже гарними дзвіночкоподібними квіточками, дуже щедро на протязі 20 днів.
Вейгела квітуча "Nana variegata", р9
Код товара: 150-208
Вейгела квітуча "Nana variegata" – розлогий декоративний кущ, що має свою особливість – декоративні листки. Розміри: у висоту сягає 1,5 м а в ширину до 2 м. Кущ повільноростучий, пагони звисаючі.
69 грн
купити
Вейгела квітуча "Brigela"
Код товара: 01КС-82
Вейгела квітуча "Brigela" – декоративний чагарник з гарними звисаючими боковими гілками. Колір листків- зелений з жовтим обрамленням. Тривалість цвітіння-літо. Прямостоячий чагарник.
185 грн
130 грн
купити