Вейгела квітуча Пінк Поппет
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:квітучий кущ
Артикул:150-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Вейгела квітуча ' Пінк Поппет '  - карликовий багаторічний квітучий кущ висотою до 80 см. Чудова прикраса для саду чи клумби, добре поєднується з хвойними рослинами. Гарно виглядає в ландшафтних композиціях.

Кущ: низькорослий, в рік росте до 6 см.

Квіти: ніжно рожевого та бузкового відтінків, щільно вкривають кущ поодинокими чи зібраними у суцвіття квітами.

Період цвітіння: перший цвіт з травня по липень. Повторно зацвітає у вересні. Тобто при належному догляді цвіте майже весь сезон.

Умови вирощування та догляд: добре почуває себе на кислих та слабо-кислих грунтах. Раз у 2-3 роки після закінчення цвітіння проводять обрізку. Добре переносить зиму та легко відновлюється при настанні тепла.

Вейгела Ауреа
Код товара: РБ49
Вейгела Ауреа – найбільшу декоративність має в період цвітіння, але і після не втрачає своїх позицій. Якщо висадити на сонці, тоді колір листочків буде більш золотистим, а в тіні зеленим.
Вейгела квітуча Ред Принц
Код товара: 150-007
Вейгела квітуча Ред Принц – декоративний кущ з яскраво червоно-малиновими квітами американської селекці. Створює вигідний контраст на фоні зеленого саду чи клумби.
150 грн
купити
Вейгела Сплендід (Splendid)
Код товара: РБ52
Вейгела Сплендід (Splandid) – високорослий кущ, який має цікаві зелені листочки з білим оформленням та різного відтінку квіточки. Цінується за невибагливість у догляді та універсальність використання у ландшафтному дизайні.