Туя західна Tiny Tim
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-032
Латинское название:Thuja occidentalis Tiny Tim
Размер:40-60 см
Контейнер:С2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Tiny Tim карликовий кущ, вирізняється своєю зовнішньою формою та формою самих хвоїнок. Якщо висадити на сонечку, тоді Тіну Том матиме густу та яскраву крону. Через всі свої переваги підходить для втілення будь-яких ідей та додасть вишуканості та пікантності композиції та самому саду.

Розміри (у дорослому віці): 0,5-1 м у висоту та 1-1,5 м в діаметрі.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: густа, темно-зелена хвоя, висока морозостійкість.

Умови вирощування: висаджувати можна на сонці або в напівтіні, але в захищених від вітру місць, до ґрунту не вибагливий, єдиною умовою є гарний дренаж.

Туя східна Ауреа Нана, 50 см
Код товара: НН-007
Туя Aurea Nana - карликова східна туя, яка відрізняєтья від інших хвойних своєю декоративністю. До особливостей можна віднести повільний ріст (в 10 років близько 1 м), високу морозостійкість. Часто використовується у ландшафтному дизайні через свій унікальний привабливий кигляд та компактність.
400 грн
купити
Туя західна Смарагд, 160 см
Код товара: МВ-001
Туя західна Смарагд - вважається однією з найкращих конусоподібних туй. Як і всі хвойні має помірний ріст ( в 10 років сягає 250 см). Сорт чудово підходить для вирощування в контейнері, створення живоплотів (відстань 60-70 см) або посадок в композиціях.
850 грн
купити
Туя західна "Смарагд" 90-100 см (екстра)
Код товара: НН-901
Туя західна "Смарагд" 90-100 см - одна з найкращих у своєму роді, оскільки відрізняється високим рівнем витривалості за зовнішньою красою. Вона не тільки шикарно впишеться в будь-яку садову композицію, але і стане прекрасним акцентом в домашньому саду.
199 грн
купити