Туя західна Tiny Tim
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-032
Латинское название:Thuja occidentalis Tiny Tim
Размер:40-60 см
Контейнер:С2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Tiny Tim карликовий кущ, вирізняється своєю зовнішньою формою та формою самих хвоїнок. Якщо висадити на сонечку, тоді Тіну Том матиме густу та яскраву крону. Через всі свої переваги підходить для втілення будь-яких ідей та додасть вишуканості та пікантності композиції та самому саду.

Розміри (у дорослому віці): 0,5-1 м у висоту та 1-1,5 м в діаметрі.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: густа, темно-зелена хвоя, висока морозостійкість.

Умови вирощування: висаджувати можна на сонці або в напівтіні, але в захищених від вітру місць, до ґрунту не вибагливий, єдиною умовою є гарний дренаж.

Туя західна "Глобоза Ауреа"
Код товара: 30-456
Туя західна "Глобоза Ауреа" – шароподібний кущ, який легко піддається стрижці, цінується за свою форму та золотисто-зелену хвою, яка зберігає свій насичений колір весь сезон. Неймовірний вигляд має в групових посадках, в якості живої огорожі або на терасах.
Туя західна Smaragd, 100-120 см
Код товара: 60-009
Туя західна Smaragd – це одна з найгарніших і найдекоративніших сортів західної туї, що відрізняється благородним темно-зеленим кольором і пірамідальною формою крони.
465 грн
купити
Туя західна Брабанд 2,3 м
Код товара: НН-69
Туя Брабанд 2,3 м – один з найкращих сортів хвойних, які використовують для живої огорожі. В природі туя Брабанд – це дерево конічної форми, або кущ з пірамідальною кроною.
1750 грн
купити