Туя західна Tiny Tim
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:60-032
Латинское название:Thuja occidentalis Tiny Tim
Размер:40-60 см
Контейнер:С2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Tiny Tim карликовий кущ, вирізняється своєю зовнішньою формою та формою самих хвоїнок. Якщо висадити на сонечку, тоді Тіну Том матиме густу та яскраву крону. Через всі свої переваги підходить для втілення будь-яких ідей та додасть вишуканості та пікантності композиції та самому саду.

Розміри (у дорослому віці): 0,5-1 м у висоту та 1-1,5 м в діаметрі.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: густа, темно-зелена хвоя, висока морозостійкість.

Умови вирощування: висаджувати можна на сонці або в напівтіні, але в захищених від вітру місць, до ґрунту не вибагливий, єдиною умовою є гарний дренаж.

Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді)
Код товара: 30-911
Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді) - сорт, що надзвичайно популярний, оскільки має цінні та дуже важливі декоративні властивості. Такі, як: відмінна приживлюваність та невибагливість, насичений та не змінний зелений колір хвої та красива щільна форма крони.
550 грн
купити
Туя західна "Джанед Голд" (Голден Смарагд)
Код товара: 30-312
Туя західна «Джанед Голд» -вічнозелене дерево з колоновидною формою, яка відрізняється своєю пістрявою та соковитою хвоєю. Дуже схожа на тую «Смарагд», але відрізняється кольором, тому стане гарною альтернативною, щоб розбавити зелений фон. Туя легко піддається обрізці та формуванню, що дозволяє проводити будь-які топіарні маніпуляції.
405 грн
купити
Туя західна Kornik
Код товара: 60-007
Туя західна Kornik – хвойна рослина пірамідальної форми, яка має насичено-зелений колір, тому підійде для втілення будь-яких дизайнерських рішень та любительських задумів.
147 грн
купити