Туя західна Teddy
Немає в наявності
165 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-305
Латинское название:Thuja occidentalis Teddy
Размер:20-30 см
Контейнер:С2.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Teddy  кулеподібний сорт, який гарно переносить стрижку. Відрізняється своєю цікавою формою та гарними голчастими хвоїнками. Найчастіше використовують в кам’янистих або верескових садах, але матиме чудовий вигляд в невеликих садах, на альпійських гірках та альпінаріях.

Розміри (у дорослому віці): 0,3-0,4 м у висоту та ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: повільний ріст, висока зимостійкість, незвичайна форма.

Умови вирощування: любить напівтінь, потребує плодючих та вологих ґрунтів, якщо перестаратися з удобреннями, тоді швидко втрачає форму і починає швидко рости.

Туя західна Смарагд 90-100 см
Код товара: НН-938
Туя західна Смарагд - представник високорослих туй, що можуть сягати 5-8 м у висоту. Головною особливістю сорту є його насичено-зелена хвоя, яка зберігає свій колір та блиск навіть в холодні пори року.
299 грн
купити
Туя східна Ауреа Нана, 90-100 см
Код товара: НН-007
Туя Aurea Nana - карликова східна туя, яка відрізняєтья від інших хвойних своєю декоративністю. До особливостей можна віднести повільний ріст (в 10 років близько 1 м), високу морозостійкість. Часто використовується у ландшафтному дизайні через свій унікальний привабливий кигляд та компактність.
810 грн
купити
Туя західна Smaragd, 100-120 см
Код товара: 60-009
Туя західна Smaragd – це одна з найгарніших і найдекоративніших сортів західної туї, що відрізняється благородним темно-зеленим кольором і пірамідальною формою крони.
465 грн
купити