Туя західна Teddy
Немає в наявності
165 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-305
Латинское название:Thuja occidentalis Teddy
Размер:20-30 см
Контейнер:С2.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Teddy  кулеподібний сорт, який гарно переносить стрижку. Відрізняється своєю цікавою формою та гарними голчастими хвоїнками. Найчастіше використовують в кам’янистих або верескових садах, але матиме чудовий вигляд в невеликих садах, на альпійських гірках та альпінаріях.

Розміри (у дорослому віці): 0,3-0,4 м у висоту та ширину.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: повільний ріст, висока зимостійкість, незвичайна форма.

Умови вирощування: любить напівтінь, потребує плодючих та вологих ґрунтів, якщо перестаратися з удобреннями, тоді швидко втрачає форму і починає швидко рости.

Новинка
Туя західна Teddy
Код товара: 30-305
Туя західна Teddy – кулеподібний сорт, який гарно переносить стрижку. Відрізняється своєю цікавою формою та гарними голчастими хвоїнками. Найчастіше використовують в кам’янистих або верескових садах, але матиме чудовий вигляд в невеликих садах, на альпійських гірках та альпінаріях.
Туя Смарагд стрижена «Тім Том»
Код товара: ДМ54
Туя Смарагд стрижена «Тім Том» ― вічнозелене карликове деревце що має форму кулі.
1900 грн
купити
Туя західна Tiny Tim
Код товара: 60-032
Туя західна Tiny Tim – карликовий кущ, вирізняється своєю зовнішньою формою та формою самих хвоїнок. Якщо висадити на сонечку, тоді Тіну Том матиме густу та яскраву крону. Через всі свої переваги підходить для втілення будь-яких ідей та додасть вишуканості та пікантності композиції та самому саду.