Туя західна "Смарагд" 90-100 см (екстра)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:НН-901
Латинское название:
Размер:90-100 см
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Туя західна "Смарагд" 90-100 см  - одна з найкращих у своєму роді, оскільки відрізняється високим рівнем витривалості за зовнішньою красою.  Вона не тільки шикарно впишеться в будь-яку садову композицію, але і стане прекрасним акцентом в домашньому саду.

Висота: може сягати 5-8 м.

Хвоя м’яка, блискуча, темно-зелена, своє забарвлення здатна не змінювати і взимку, що не характерно для туй.

Використання: найчастіше використовують для створення високих живоплотів, відстань при посадці 0,7м. 

Добре себе почуває на сонці і в напітіні. Можна надавати рослині різну форму і висоту, від чого крона буде ставати густішою.

Туя західна Смарагд 90-100 см
Код товара: НН-938
Туя західна Смарагд - представник високорослих туй, що можуть сягати 5-8 м у висоту. Головною особливістю сорту є його насичено-зелена хвоя, яка зберігає свій колір та блиск навіть в холодні пори року.
299 грн
купити
Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді)
Код товара: 30-911
Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді) - сорт, що надзвичайно популярний, оскільки має цінні та дуже важливі декоративні властивості. Такі, як: відмінна приживлюваність та невибагливість, насичений та не змінний зелений колір хвої та красива щільна форма крони.
550 грн
купити
Туя західна Брабанд 160 см
Код товара: НН-937
Туя західна Брабанд - вічнозелене дерево з красивою пірамідальною кроною. Представник роду Кипарисових. Чудовий вибір для тих, хто хоче отримати живу огорожу в короткі строки, адже щорічний приріст 0,5 - 0,7 м.
650 грн
купити