Туя західна Smaragd, 100-120 см
есть в наличии
465 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-009
Латинское название:Thuja occidentailis Smaragd
Размер:100 см
Контейнер:10-12 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Туя західна Smaragd – це одна з найгарніших і найдекоративніших сортів західної туї, що відрізняється благородним темно-зеленим кольором і пірамідальною формою крони.

Хвоя м’яка, блискуча, темно-зелена, своє забарвлення здатна не змінювати і взимку, що не характерно для туй.

Висота дерева може сягати  5- 8 м.

Туя прекрасно піддається будь якій формувальній обрізці, що дозволяє надавати їй форму колони, спіралі, прямокутника тощо.

Використання: незамінна рослина у ландшафтному дизайні та озелененні. Ідеально підходить для створення регулярного стилю (симетрія, чіткі геометричні форми). Використовується як для озеленення приватних будинків, так і для посадки в парках. Дуже гарно туя Смарагд виглядає в рядових посадках, деревно-чагарникових композиціях в поєднанні з іншими хвойними чагарниками та квітучими кущами.

Важливо: після посадки туя потребує хорошого поливу, а подекуди і дощування крони. Не можна допускати пересихання грунту.

 

 

Туя західна Golden Globe
Код товара: 60-005
Туя західна Golden Globe – карликовий повільнорослий шаровидний кущ з жовтим відтінком. Найкраще виглядає восени, через свої невеликі параметри підійде для садів будь-якого розміру. Цікаво буде виглядати якщо використати в якості живих огорож та бордюрів.
490 грн
купити
Туя західна Tiny Tim
Код товара: 60-032
Туя західна Tiny Tim – карликовий кущ, вирізняється своєю зовнішньою формою та формою самих хвоїнок. Якщо висадити на сонечку, тоді Тіну Том матиме густу та яскраву крону. Через всі свої переваги підходить для втілення будь-яких ідей та додасть вишуканості та пікантності композиції та самому саду.
Туя західна Columna
Код товара: 150-06
Туя західна Columna – найпопулярніший сорт в Україні для створення високих живоплотів висотою 5-8 м. Головною особливістю цієї туї є її колоновидна форма.
750 грн
купити