Туя західна Kornik
есть в наличии
147 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-007
Латинское название:Thuja occidentalis Kornik
Размер:50-60 cм
Контейнер:C2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Kornik хвойна рослина пірамідальної форми, яка має насичено-зелений колір, тому підійде для втілення будь-яких дизайнерських рішень та любительських задумів.

Розміри: у дорослому віці може виростати до 60 м.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: морозостійкість, довговічність, не вразлива до сонця.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, любить вологі грунти, потребує поливу в період засухи, при посадці дотримуйтеся відстані 80 см між саджанцями.

Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді)
Код товара: 30-911
Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді) - сорт, що надзвичайно популярний, оскільки має цінні та дуже важливі декоративні властивості. Такі, як: відмінна приживлюваність та невибагливість, насичений та не змінний зелений колір хвої та красива щільна форма крони.
550 грн
купити
Новинка
Туя західна Teddy
Код товара: 30-305
Туя західна Teddy – кулеподібний сорт, який гарно переносить стрижку. Відрізняється своєю цікавою формою та гарними голчастими хвоїнками. Найчастіше використовують в кам’янистих або верескових садах, але матиме чудовий вигляд в невеликих садах, на альпійських гірках та альпінаріях.
Туя західна "Даніка" (20-30 см)
Код товара: 30-501
Туя "Даніка" - одна із самих популярних туй, які мають кулеподібну форму. Додатковою перевагою є, те що вона не потребує особливого догляду, гарно тримає форму та має високу декоративність. В Європі Данікою прикрашають садочки, школи та інші навчальні заклади.