Туя західна Hoveyi
есть в наличии
368 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-006
Латинское название:Thuja occidentalis Hoveyi
Размер:50-60 см
Контейнер:С7.5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Hoveyiдекоративний кущ яйцевидної форми, відмінно підійде, якщо бажаєте вдосконалити дизайн саду чи ділянки. Піддається стрижці та має високий рівень морозостійкості, гілки не гнуться під сніговим покривом.

Розміри: у дорослому віці досягає 1,5 м.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: взимку колір змінюється на бурий, а протягом  сезону темно-зелений, невибагливість у догляді, приріст 15 см в рік.

Умови вирощування: сонце або напівтінь, виносить як сухі грунти так і занадто вологі.

Новинка
Туя західна Teddy
Код товара: 30-305
Туя західна Teddy – кулеподібний сорт, який гарно переносить стрижку. Відрізняється своєю цікавою формою та гарними голчастими хвоїнками. Найчастіше використовують в кам’янистих або верескових садах, але матиме чудовий вигляд в невеликих садах, на альпійських гірках та альпінаріях.
Туя західна Smaragd, 100-120 см
Код товара: 60-009
Туя західна Smaragd – це одна з найгарніших і найдекоративніших сортів західної туї, що відрізняється благородним темно-зеленим кольором і пірамідальною формою крони.
480 грн
купити
Туя західна "Глобоза Ауреа"
Код товара: 30-456
Туя західна "Глобоза Ауреа" – шароподібний кущ, який легко піддається стрижці, цінується за свою форму та золотисто-зелену хвою, яка зберігає свій насичений колір весь сезон. Неймовірний вигляд має в групових посадках, в якості живої огорожі або на терасах.