Туя західна «Голден Смарагд» 30-40 см
есть в наличии
290 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-502
Латинское название:Thuja occidentalis
Размер:Висота 30-40 см
Контейнер:3 л.
Виращено:3-4 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна «Голден Смарагд» ― вічнозелене дерево з конічною кроною, яка здобула популярність у всьому світі.

Стовбур циліндричний, міцний та прямий.

Висота туї досягає від 4 до 7 м. Ширина залежить від формування крони, в основному це від 1 до 1,5 м.

Яскраво-зелена хвоя з золотаво-жовтими кінчиками приваблює до себе погляди. Вона блискуча, гладенька і не жовтіє після обрізки.

Плоди ― маленькі шишечки коричневого кольору.

Потребує багато сонячного світла та вологих грунтів. Часто використовується для створення високих живоплотів. Густа хвоя прикриває територію від небажаних поглядів. Її можна формувати, а якщо ні то вона крона буде вузько-пірамідальної форми.

Туя західна Golden Globe
Код товара: 60-005
Туя західна Golden Globe – карликовий повільнорослий шаровидний кущ з жовтим відтінком. Найкраще виглядає восени, через свої невеликі параметри підійде для садів будь-якого розміру. Цікаво буде виглядати якщо використати в якості живих огорож та бордюрів.
490 грн
купити
Туя західна Брабанд 160 см
Код товара: НН-937
Туя західна Брабанд - вічнозелене дерево з красивою пірамідальною кроною. Представник роду Кипарисових. Чудовий вибір для тих, хто хоче отримати живу огорожу в короткі строки, адже щорічний приріст 0,5 - 0,7 м.
650 грн
купити
Туя східна Ауреа Нана, 90-100 см
Код товара: НН-007
Туя Aurea Nana - карликова східна туя, яка відрізняєтья від інших хвойних своєю декоративністю. До особливостей можна віднести повільний ріст (в 10 років близько 1 м), високу морозостійкість. Часто використовується у ландшафтному дизайні через свій унікальний привабливий кигляд та компактність.
810 грн
купити