Туя західна Golden Globe
есть в наличии
490 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-005
Латинское название:Thuja occidentalis Golden Globe
Размер:50-60 см
Контейнер:С7.5.
Виращено:3-4 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Golden Globeкарликовий повільнорослий шаровидний кущ з жовтим відтінком. Найкраще виглядає восени, через свої невеликі параметри підійде для садів будь-якого розміру. Цікаво буде виглядати якщо використати в якості живих огорож та бордюрів.

Розміри: у дорослому віці досягає 1-1,2 м.

Форма: вічнозелений кущ.

Особливості: річний приріст 8-10 см, хвоїнки жовтого кольору, висока морозостійкість.

Умови вирощування: виносить тінь, але краще висаджувати на сонячних місцях, росте на сухому та вологому грунті.

Туя західна "Смарагд" 90-100 см (екстра)
Код товара: НН-901
Туя західна "Смарагд" 90-100 см - одна з найкращих у своєму роді, оскільки відрізняється високим рівнем витривалості за зовнішньою красою. Вона не тільки шикарно впишеться в будь-яку садову композицію, але і стане прекрасним акцентом в домашньому саду.
199 грн
купити
Туя західна Tiny Tim
Код товара: 60-032
Туя західна Tiny Tim – карликовий кущ, вирізняється своєю зовнішньою формою та формою самих хвоїнок. Якщо висадити на сонечку, тоді Тіну Том матиме густу та яскраву крону. Через всі свої переваги підходить для втілення будь-яких ідей та додасть вишуканості та пікантності композиції та самому саду.
Туя західна Брабанд 160 см
Код товара: НН-937
Туя західна Брабанд - вічнозелене дерево з красивою пірамідальною кроною. Представник роду Кипарисових. Чудовий вибір для тих, хто хоче отримати живу огорожу в короткі строки, адже щорічний приріст 0,5 - 0,7 м.
650 грн
купити