Туя західна "Глобоза Ауреа"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-456
Латинское название:Thuja occidentalis
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Туя західна "Глобоза Ауреа" – шароподібний кущ, який легко піддається стрижці, цінується за свою форму та золотисто-зелену хвою, яка зберігає свій насичений колір весь сезон. Неймовірний вигляд має в групових посадках, в якості живої огорожі або на терасах.

Розміри: в 10 років висота 1,2 м, а ширина 90-100 см.

Хвоя: густа, красива, м’яка, приємна на дотик, пахуча, золотисто-жовтого кольору або зелена, довжиною 80-90 мм.

Особливості та догляд: вічнозелений кущ, має хвойний аромат, приріст 5 см в рік. Краще висаджувати на сонячних місцях, або де хоча б пів дня є сонце для того, щоб хвоя виглядала соковитішою та здоровою.

Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді)
Код товара: 30-911
Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді) - сорт, що надзвичайно популярний, оскільки має цінні та дуже важливі декоративні властивості. Такі, як: відмінна приживлюваність та невибагливість, насичений та не змінний зелений колір хвої та красива щільна форма крони.
550 грн
купити
Туя західна Брабанд 2,3 м
Код товара: НН-69
Туя Брабанд 2,3 м – один з найкращих сортів хвойних, які використовують для живої огорожі. В природі туя Брабанд – це дерево конічної форми, або кущ з пірамідальною кроною.
1750 грн
купити
Туя західна Smaragd, 100-120 см
Код товара: 60-009
Туя західна Smaragd – це одна з найгарніших і найдекоративніших сортів західної туї, що відрізняється благородним темно-зеленим кольором і пірамідальною формою крони.
480 грн
купити