Туя західна "Глобоза Ауреа"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-456
Латинское название:Thuja occidentalis
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Туя західна "Глобоза Ауреа" – шароподібний кущ, який легко піддається стрижці, цінується за свою форму та золотисто-зелену хвою, яка зберігає свій насичений колір весь сезон. Неймовірний вигляд має в групових посадках, в якості живої огорожі або на терасах.

Розміри: в 10 років висота 1,2 м, а ширина 90-100 см.

Хвоя: густа, красива, м’яка, приємна на дотик, пахуча, золотисто-жовтого кольору або зелена, довжиною 80-90 мм.

Особливості та догляд: вічнозелений кущ, має хвойний аромат, приріст 5 см в рік. Краще висаджувати на сонячних місцях, або де хоча б пів дня є сонце для того, щоб хвоя виглядала соковитішою та здоровою.

Туя західна Смарагд, 160 см
Код товара: МВ-001
Туя західна Смарагд - вважається однією з найкращих конусоподібних туй. Як і всі хвойні має помірний ріст ( в 10 років сягає 250 см). Сорт чудово підходить для вирощування в контейнері, створення живоплотів (відстань 60-70 см) або посадок в композиціях.
850 грн
купити
Туя західна Columna
Код товара: 150-06
Туя західна Columna – найпопулярніший сорт в Україні для створення високих живоплотів висотою 5-8 м. Головною особливістю цієї туї є її колоновидна форма.
750 грн
купити
Туя західна Брабанд 160 см
Код товара: НН-937
Туя західна Брабанд - вічнозелене дерево з красивою пірамідальною кроною. Представник роду Кипарисових. Чудовий вибір для тих, хто хоче отримати живу огорожу в короткі строки, адже щорічний приріст 0,5 - 0,7 м.
650 грн
купити