Туя західна "Глобоза"
есть в наличии
550 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:150-07
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Туя західна "Глобоза" – карликова форма туї західної сформованана на кулю. Цікава форма стає прикрасою любого куточку.

Форма та розміри: кулеподібна форма діаметром 60-80 см. Хвоя щільна темно-зеленого кольору. Річний приріст складає 5 см у висоту і ширину.

Догляд та використання: туя не вибаглива до умов вирощування, досить тіневинослива, проте рекомендовано висаджувати на сонячних місцях, посухостійка.

На одному місці може рости до 200 років.

Туя східна Ауреа Нана, 50 см
Код товара: НН-007
Туя Aurea Nana - карликова східна туя, яка відрізняєтья від інших хвойних своєю декоративністю. До особливостей можна віднести повільний ріст (в 10 років близько 1 м), високу морозостійкість. Часто використовується у ландшафтному дизайні через свій унікальний привабливий кигляд та компактність.
400 грн
купити
Туя "Смарагд", 30-40 см
Код товара: 30-451
Туя західна "Смарагд" - самий популярний вибір серед туй. Що й не дивно, Смарагд не вибаглива, вічнозелена красива туя, яка легко піддається обрізці та з неї виходять гарні живоплоти.
210 грн
купити
Туя західна Golden Globe
Код товара: 60-005
Туя західна Golden Globe – карликовий повільнорослий шаровидний кущ з жовтим відтінком. Найкраще виглядає восени, через свої невеликі параметри підійде для садів будь-якого розміру. Цікаво буде виглядати якщо використати в якості живих огорож та бордюрів.
490 грн
купити