Туя західна "Глобоза"
есть в наличии
550 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:150-07
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Туя західна "Глобоза" – карликова форма туї західної сформованана на кулю. Цікава форма стає прикрасою любого куточку.

Форма та розміри: кулеподібна форма діаметром 60-80 см. Хвоя щільна темно-зеленого кольору. Річний приріст складає 5 см у висоту і ширину.

Догляд та використання: туя не вибаглива до умов вирощування, досить тіневинослива, проте рекомендовано висаджувати на сонячних місцях, посухостійка.

На одному місці може рости до 200 років.

Туя складчата Gelderland
Код товара: 60-010
Туя складчата Gelderland – конусовидної форми сорт, який змінює свій колір в залежності від пори року. Взимку – яскраво-жовта, а влітку насичено-зелена. Тому в залежності від сезони можна насолоджуватися різними пейзажами. Підходить також для вирощування на балконах та терасах.
157 грн
купити
Туя західна Смарагд 90-100 см
Код товара: НН-938
Туя західна Смарагд - представник високорослих туй, що можуть сягати 5-8 м у висоту. Головною особливістю сорту є його насичено-зелена хвоя, яка зберігає свій колір та блиск навіть в холодні пори року.
299 грн
купити
Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді)
Код товара: 30-911
Туя західна 'Woodwardii' (Вудварді) - сорт, що надзвичайно популярний, оскільки має цінні та дуже важливі декоративні властивості. Такі, як: відмінна приживлюваність та невибагливість, насичений та не змінний зелений колір хвої та красива щільна форма крони.
550 грн
купити