Туя західна "Джанед Голд" (Голден Смарагд)
есть в наличии
405 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-312
Латинское название:Thuja occidentalis
Размер:
Контейнер:С 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Туя західна «Джанед Голд» - вічнозелене дерево з колоновидною формою, яка відрізняється своєю пістрявою та соковитою хвоєю. Дуже схожа на тую «Смарагд», але відрізняється кольором, тому стане гарною альтернативною, щоб розбавити зелений фон. Туя легко піддається обрізці та формуванню, що дозволяє проводити будь-які топіарні маніпуляції.

Розміри: в дорослому віці висота сягає 400-600 см, а діаметр 100-150 см.

Хвоя: приємна на дотик, м’яка, густа, має зелено-жовтий колір, на сонці дуже гарно переливається золотистими відтінками. Молодий приріст оранжевого кольору.

Шишки: видовжені, коричневого кольору, маленькі, до 1 см.

Особливості: морозостійка, невибаглива у догляді та до умов вирощування, приріст 10-20 см в рік (в 10 років висота до 200 см). Надає перевагу сонячним ділянкам для яскравого кольору хвоїнок. Для створення живоплоту необхідно висаджувати на відстані 50-60 см одна від одної.

Туя західна Smaragd, 100-120 см
Код товара: 60-009
Туя західна Smaragd – це одна з найгарніших і найдекоративніших сортів західної туї, що відрізняється благородним темно-зеленим кольором і пірамідальною формою крони.
480 грн
купити
Туя Смарагд стрижена «Тім Том»
Код товара: ДМ54
Туя Смарагд стрижена «Тім Том» ― вічнозелене карликове деревце що має форму кулі.
1900 грн
купити
Туя західна Смарагд 90-100 см
Код товара: НН-938
Туя західна Смарагд - представник високорослих туй, що можуть сягати 5-8 м у висоту. Головною особливістю сорту є його насичено-зелена хвоя, яка зберігає свій колір та блиск навіть в холодні пори року.
299 грн
купити