Туя західна "Джанед Голд" (Голден Смарагд)
есть в наличии
405 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-312
Латинское название:Thuja occidentalis
Размер:
Контейнер:С 7,5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Туя західна «Джанед Голд» - вічнозелене дерево з колоновидною формою, яка відрізняється своєю пістрявою та соковитою хвоєю. Дуже схожа на тую «Смарагд», але відрізняється кольором, тому стане гарною альтернативною, щоб розбавити зелений фон. Туя легко піддається обрізці та формуванню, що дозволяє проводити будь-які топіарні маніпуляції.

Розміри: в дорослому віці висота сягає 400-600 см, а діаметр 100-150 см.

Хвоя: приємна на дотик, м’яка, густа, має зелено-жовтий колір, на сонці дуже гарно переливається золотистими відтінками. Молодий приріст оранжевого кольору.

Шишки: видовжені, коричневого кольору, маленькі, до 1 см.

Особливості: морозостійка, невибаглива у догляді та до умов вирощування, приріст 10-20 см в рік (в 10 років висота до 200 см). Надає перевагу сонячним ділянкам для яскравого кольору хвоїнок. Для створення живоплоту необхідно висаджувати на відстані 50-60 см одна від одної.

Туя східна Ауреа Нана, 90-100 см
Код товара: НН-007
Туя Aurea Nana - карликова східна туя, яка відрізняєтья від інших хвойних своєю декоративністю. До особливостей можна віднести повільний ріст (в 10 років близько 1 м), високу морозостійкість. Часто використовується у ландшафтному дизайні через свій унікальний привабливий кигляд та компактність.
810 грн
купити
Туя західна Mr Bowling Ball (Містер Боулінг Болл)
Код товара: 60-008
Туя західна Mr Bowling Ball – карликовий кущ, в якого з самої назви можна зрозуміти якої форми туя – як куля для відомої гри у боулінг. Має цікаві ажурні пагони темно-зеленого кольору, що додає йому ще більшої вишуканості та незвичайного вигляду. Крім висадках у садах та ділянках, може вирощуватися в контейнерах на балконах та терасах.
Туя східна Ауреа Нана, 30-40 см
Код товара: 30-453
Туя східна Ауреа Нана ― вічнозелена красуня з кроною яйцеподібної форми.
350 грн
купити