Туя західна Danica
есть в наличии
210 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:60-004
Латинское название:
Размер:15-20 см
Контейнер:С2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Туя західна Danica одна з найкрасивіших хвойних, карликових рослин.

Рослина з круглою та щільною кроною, хвоя м'яка, темно-зеленого кольору із золотистим віддтінком.

Плоди зустрічаються рідко, шишечки круглі невеликого розміру до 1 см.

Куляста туя  досить невибаглива і стійка до сонця, морозів, посухи і надлишку вологи, але це потрібно забезпечувати в міру. Взимку молода рослина потребує укриття.

Вона ефектно виглядає і на великих кам'янистих гірках, і в домашньому саду, в групі або в одиничній посадці.Туя складчата Gelderland
Код товара: 60-010
Туя складчата Gelderland – конусовидної форми сорт, який змінює свій колір в залежності від пори року. Взимку – яскраво-жовта, а влітку насичено-зелена. Тому в залежності від сезони можна насолоджуватися різними пейзажами. Підходить також для вирощування на балконах та терасах.
157 грн
купити
Туя західна Hoveyi
Код товара: 60-006
Туя західна Hoveyi – декоративний кущ яйцевидної форми, відмінно підійде, якщо бажаєте вдосконалити дизайн саду чи ділянки. Піддається стрижці та має високий рівень морозостійкості, гілки не гнуться під сніговим покривом.
368 грн
купити
Туя західна Golden Globe
Код товара: 60-005
Туя західна Golden Globe – карликовий повільнорослий шаровидний кущ з жовтим відтінком. Найкраще виглядає восени, через свої невеликі параметри підійде для садів будь-якого розміру. Цікаво буде виглядати якщо використати в якості живих огорож та бордюрів.
490 грн
купити