Туя західна Columna
есть в наличии
750 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:150-06
Латинское название:Thuja occidentalis Columna
Размер:160-170 см
Контейнер:ком.
Виращено:5-6
задати запитання спеціалісту

Туя західна Columna – найпопулярніший сорт в Україні для створення високих живоплотів висотою 5-8 м. Головною особливістю цієї туї є її колоновидна форма.

Хвоя: зеленого кольору, глянцева. В тіні хвоя стає темного насиченого кольору.

Догляд: не потребує особливого догляду, але важливо не допускати пересихання грунту. Витримує напівтінь, проте на сонці стає пишною та яскравою. Росте як на кислих, так і на лужних грунтах.

Максимальна висота може досягати до 10 м, після 10 років висота сягає 3 м. В діаметрі може бути до 3 м. Сорт рахується самим морозостійким із всіх сортів колоновидних туй, тому придатний до вирощування по всій території України.

Туя західна "Даніка" (20-30 см)
Код товара: 30-501
Туя "Даніка" - одна із самих популярних туй, які мають кулеподібну форму. Додатковою перевагою є, те що вона не потребує особливого догляду, гарно тримає форму та має високу декоративність. В Європі Данікою прикрашають садочки, школи та інші навчальні заклади.
Туя "Смарагд", 30-40 см
Код товара: 30-451
Туя західна "Смарагд" - самий популярний вибір серед туй. Що й не дивно, Смарагд не вибаглива, вічнозелена красива туя, яка легко піддається обрізці та з неї виходять гарні живоплоти.
210 грн
купити
Туя західна Смарагд, 160 см
Код товара: МВ-001
Туя західна Смарагд - вважається однією з найкращих конусоподібних туй. Як і всі хвойні має помірний ріст ( в 10 років сягає 250 см). Сорт чудово підходить для вирощування в контейнері, створення живоплотів (відстань 60-70 см) або посадок в композиціях.
850 грн
купити