Туя західна Columna
есть в наличии
750 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:150-06
Латинское название:Thuja occidentalis Columna
Размер:160-170 см
Контейнер:ком.
Виращено:5-6
задати запитання спеціалісту

Туя західна Columna – найпопулярніший сорт в Україні для створення високих живоплотів висотою 5-8 м. Головною особливістю цієї туї є її колоновидна форма.

Хвоя: зеленого кольору, глянцева. В тіні хвоя стає темного насиченого кольору.

Догляд: не потребує особливого догляду, але важливо не допускати пересихання грунту. Витримує напівтінь, проте на сонці стає пишною та яскравою. Росте як на кислих, так і на лужних грунтах.

Максимальна висота може досягати до 10 м, після 10 років висота сягає 3 м. В діаметрі може бути до 3 м. Сорт рахується самим морозостійким із всіх сортів колоновидних туй, тому придатний до вирощування по всій території України.

Туя західна Смарагд 90-100 см
Код товара: НН-938
Туя західна Смарагд - представник високорослих туй, що можуть сягати 5-8 м у висоту. Головною особливістю сорту є його насичено-зелена хвоя, яка зберігає свій колір та блиск навіть в холодні пори року.
299 грн
купити
Туя західна "Джанед Голд" (Голден Смарагд)
Код товара: 30-312
Туя західна «Джанед Голд» -вічнозелене дерево з колоновидною формою, яка відрізняється своєю пістрявою та соковитою хвоєю. Дуже схожа на тую «Смарагд», але відрізняється кольором, тому стане гарною альтернативною, щоб розбавити зелений фон. Туя легко піддається обрізці та формуванню, що дозволяє проводити будь-які топіарні маніпуляції.
405 грн
купити
Туя західна Smaragd, 100-120 см
Код товара: 60-009
Туя західна Smaragd – це одна з найгарніших і найдекоративніших сортів західної туї, що відрізняється благородним темно-зеленим кольором і пірамідальною формою крони.
465 грн
купити