Туя західна Columna
есть в наличии
750 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:150-06
Латинское название:Thuja occidentalis Columna
Размер:160-170 см
Контейнер:ком.
Виращено:5-6
задати запитання спеціалісту

Туя західна Columna – найпопулярніший сорт в Україні для створення високих живоплотів висотою 5-8 м. Головною особливістю цієї туї є її колоновидна форма.

Хвоя: зеленого кольору, глянцева. В тіні хвоя стає темного насиченого кольору.

Догляд: не потребує особливого догляду, але важливо не допускати пересихання грунту. Витримує напівтінь, проте на сонці стає пишною та яскравою. Росте як на кислих, так і на лужних грунтах.

Максимальна висота може досягати до 10 м, після 10 років висота сягає 3 м. В діаметрі може бути до 3 м. Сорт рахується самим морозостійким із всіх сортів колоновидних туй, тому придатний до вирощування по всій території України.

Туя західна «Глобоза»
Код товара: 30-455
Туя західна «Глобоза» ― вічнозелене деревце, сформоване на кулю. Часто використовують для озеленення парків, садів та прибудинкових ділянок.
Туя західна Смарагд 90-100 см
Код товара: НН-938
Туя західна Смарагд - представник високорослих туй, що можуть сягати 5-8 м у висоту. Головною особливістю сорту є його насичено-зелена хвоя, яка зберігає свій колір та блиск навіть в холодні пори року.
299 грн
купити
Новинка
Туя західна Teddy
Код товара: 30-305
Туя західна Teddy – кулеподібний сорт, який гарно переносить стрижку. Відрізняється своєю цікавою формою та гарними голчастими хвоїнками. Найчастіше використовують в кам’янистих або верескових садах, але матиме чудовий вигляд в невеликих садах, на альпійських гірках та альпінаріях.